Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet elérni, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elérni, hogy ne vegyenek észre a pasik, és ne kezdeményezzenek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen, konzervatívan öltözködök, távolságtartó és csendes vagyok mindenkivel a legközelebbi családtagjaimon és a legjobb barátaimon kívül mindenkivel, idegenekkel kerülöm a szemkontaktust, igyekszem minél inkább "nemlétezni". :)

Ha ez nem lenne elég, ott a karikagyűrű is az ujjamon, ami szerintem már elég egyértelműen jelzi, hogy nem vagyok vevő a közeledésre.

Viszont még így is néha megtalál 1-2 pasi, és bepróbálkoznak, hogy felszednének.... Ami persze nem életem legnagyobb problémája, de azért zavaró.


Mit tehetnék a fentebb írtak mellett, hogy ne vegyenek észre, ne kezdeményezzenek nálam?


N


2018. júl. 23. 15:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
24%
hízz meg jó alaposan...csúfulj meg
2018. júl. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Olvasd el az én kérdésemre a válaszokat, és tanulj belőlük. Kb 3-mal alattad kérdeztem meg majdnem ugyan ezt, más köntösben.


Jó rejtőzködést! :D

2018. júl. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hogy szép és csinos vagy.
2018. júl. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
5%

nem úgy öltözöl, mint egy rbanc.

Például.

2018. júl. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hizz meg, és akkor nyugtod lesz, és nem kell állandóan készenlétbe lenni, hogy megint ki próbálkozik, nincs kínos szituáció, és nem kell azon törnöd a fejed, hogy kerüld ki az illetőt.
2018. júl. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
5+ A nyugalom mindent megér.
2018. júl. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
6+És még mindig nem vagy 1005 levédve, mert még igy is előfordul egy-két elvetemült egyed, aki kiszúrja, hogy jóval több vagy ott rejtve mint az átlag nőci.
2018. júl. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

#4

Írtam, hogy konzervatívan öltözködök. Kérlek olvasd végig a kérdést, mielőtt válaszolnál!


Elhízni nem akarok, annyit nem ér az egész, hogy az egészségemet kockára tegyem, és hogy le kelljen mondanom a kedvenc hobbimról (sport).

Egyébként is, volt egy rossz időszakom, mikor sok hízlaló kaját ettem, és nem mozogtam, maximum 5 kiló jött rám, és slussz. Ha akarnék, se tudnék hízni.


Mondjuk nem tudom, miben reménykedek, most még egy ismerkedős privát üzenetet is kaptam ennek a kérdésnek az apropóján.... Vannak bajok :)

2018. júl. 23. 15:25
 9/16 anonim ***** válasza:

Semmit.

Nem kell "nem Letezni". Olyan nincs, hogy soha senki ne probaljon kozeledni.

A beprobalkozokat elkuldod szepen.

2018. júl. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

utolsónak igaza van ez több nővel is előfordul, örülj annak, hogy ennyi embernek tetszel még így is.


amúgy a gyűrű senkit nem érdekel manapság. Sőt sokan észre sem veszik illetve van aki azt sem tudja melyik ujjon kell lennie melyiknek, vagy az is lehet, hogy egy gyűrűk urából másolt gyűrű

2018. júl. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!