Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudnám elérni, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elérni, hogy mikor dugás közben elélveznek velem a nők, ne spriccejem őket tele abban a pillanatban?

Figyelt kérdés
2018. nov. 18. 08:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
10, én vagyok a nő. Ha nem lett volna egyértelmű.
2018. nov. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 hypno ***** válasza:
55%

#11


Mitől kellett volna egyértelműnek lennie?

A kérdező nyilvánvalóan férfi, és olyan "problémája" van, ami szerintem nem probléma.


Egy jó orgazmus után, meg a franc se akar tovább fűrészelni. Olyankor béke van és boldogság.

2018. nov. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
56%
# 12, ha önzőn állsz a dolgokhoz, akkor persze, hogy neked nem probléma. Én a saját szempontomból írtam, hogy nem jó, mert a férfi nem tudja tovább folytatni és ahogy te is írod nincs se kedve meg nem is kemény már orgazmus után. Én meg orgazmus után még szeretem ha a férfi legalább 2-3 percig folytatja. Ha a kérdező az első orgazmusomnál megy el, akkor meg qrvára nem jó, főleg ha nem tudja még egyszer csinálni vagy olyan helyen vagyunk ahol erre nincs lehetőség.
2018. nov. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#13

Hogy miért nem te vagy a csajom? Az első spricc után nekem még mereven áll, és szeretem, ha addig lovagol rajta a partnerem, amíg másodszor is jön a spricc. Ehhez kellhet akár 10-15 perc is.

2018. nov. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 hypno ***** válasza:
54%

#13


Egy "jó orgazmusról" írtam. Amikor azt sem tudod mi van körülötted és minden éppen úgy jó ahogy van.

Nem egy olyanról, amiről csak hiszed, hogy orgazmusod volt.


Attól hogy köztünk nyilvánvalóan nem működne a kémia, még kicsit sem vagyok önző...csak nem vagyok hozzád való. :D

2018. nov. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!