Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm szeretné ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szeretné ha egy műpénisszel is dugnám szex közben. Nem kicsi a farkam és elég vastag, most ezt komolyan kéri tőlem?

Figyelt kérdés

2018. nov. 19. 09:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet akármekkora a farkad a lányoknak sosem elég. Téged szopni szeretne közben. Ezért kell a műpénisz.
2018. nov. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle
2018. nov. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi heti egyszer így csináljuk. Nagyon jó.
2018. nov. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Legyen már fantáziád!

Egy vákumos dildóba beleül,közben téged szop...vagy a hátán fekszik úgy izgatja magát,te meg a szájába adod. Stb stb

2018. nov. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szerencsés vagy mer nekem a volt barátnőm kérte és fantasztikus volt mert volt pár alkalom hogy megfűszerezte a szexet!
2018. nov. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól h ezt szeretné még nem azt jelenti h kicsi a farkad neki, hanem h vmi újat is kipróbálna. Pl h milyen h ha ki van töltve.
2018. nov. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a barátnőm análba kérte a dildót miközben én tömtem a főbejáratot, de volt, hogy a dildó ment a punciba, én pedig a popsiba :). Nagyon jó volt és remegve élvezett a barátnőm a dupla élvezettől. :)


Szerintem ne ijedj meg, próbáld ki a barátnőddel, lehet, hogy tetszeni fog. Jók a bevállalós barátnők, érdekesebb, élvezetesebb a szex így.

2018. nov. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
11%

Minnel tobbet minnel nagyobbat

Aztan majd keri azt hogy jojjon meg egy pali es akkor 2 pali egy dildo?

Ha ennyire kiakarja meg elni magat miert nem jar bulizni vagy valahova aztan csinalja tobb fiuval? Vagy eddig miert nem csinalta

2018. nov. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!