Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akarja a barátom állandó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja a barátom állandóan a mellemet fogdosni? Nagyon zavar.

Figyelt kérdés
Pedig nagyon kicsik, épp hogy kitöltik a tenyerét. Egyszer-kétszer megengedtem neki, de utálom. Az előző barátnője duci és nagy mellű volt, így még cikibb, hogy én lapos vagyok. Miért akarna kisebb melleket fogdosni, ha fogott már nagyot is? Azt mondta, hogy a kismellű vékony lányokat jobban szereti, de gondolom azért, mert azt hiszi, hogy ezt akarom hallani.
2018. nov. 21. 23:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Vagy mert tényleg azokat jobban szereti.
2018. nov. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Téged miért zavar, kellemetlen? A legtöb pasi szeret a mellekkel babrálni. D sok nőt nagyon beindít. Egyáltalán nem biztos, hogy azért mondja, mert ezt akarnád hallani.

Attól hogy ő már nagyobbakat is fogot, miért ne akarná a barátnője melleit?!

Ha te utálod, ha a melleddel játszik, akkor szólj neki. Beszéljétek meg mi jön be nektek és mi nem!

2018. nov. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%
Azért zavar, mert még kislány vagy.
2018. nov. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
Inkább a tiédet, mint hogy másét, nem?
2018. nov. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%

Hány éves vagy?

12?

A pasinak a mell az mell. Mindegy mekkora, mindegy hogy néz ki, ha mellet lát, olyan lesz, mint egy gyerek. Mindenáron meg akarja fogni, a szájába akarja venni.

Ne legyél már fapina.

2018. nov. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Szóltam már neki, pólóban vagyok szex közben de néha nem bír magával és odanyúlkál. Olyankor teljesen elmegy a kedvem az egésztől. Ez olyan, mintha én állandóan az ő úszógumiját fogdosnám, ami őt nagyon zavarja.


Megmondtam neki, hogy ha fizeti az implantátumomat, fogdoshatja, amennyit akarja. De addig ne piszkálja, mert elsírom magam a szégyentől.

2018. nov. 21. 23:24
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Milyen szégyentől? Te jó ég! Neki tetszel, neki kellesz, rád izgul. S az a legnagyobb probléma, hogy túl kicsinek találod a melled. Ez komoly önértékelési zavar. (S nem bántásból.) Inkább azzal kéne kezdeni vmit.

(A pasid meg gondolom nem szilikont szeretne fogdosni.)

2018. nov. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%
Van baj az agyaddal bőven...
2018. nov. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Neked szerintem borzalmas önértékelési problémáid vannak, és semmi értelme sincs annak amit írsz/gondolsz. A napnál is világosabb hogy a barátod azért szeretné a cicidet “fogdosni” mert tettszik neki. Erre nem az az egészséges reakció hogy az implantátumjaidat fizetteted ki neki, hanem hogy benedvesedik a puncid és vágysz az érintésére. Én pl inkább megtusztelve érezném magam, hogy ennyire tettszem valakinek. Meg kéne barátkoznod a gondolattal hogy valaki szépnek lát, de valószinűleg jobban járnál ha előszőr meg elégednél önmagaddal. Az az első lépés ahhoz hogy ne taszísd el magadtól azt a fiút aki neked is tettszik.
2018. nov. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%
amilyen fapina vagy,remélem talál 1 nagymellű nőt a barátod akiét fogdoshatja...inkább örülnél neki,hogy neki így tetszik és így fogad el...pff
2018. nov. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!