Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiaknak miért a külső a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miért a külső a legfontosabb?

Figyelt kérdés

Oké, a nőknek is fontos, de náluk nem annyira. Csúnya férfit már láttam szép nővel, de fordítva még nem...


Meg az itteni kérdések is, mikor a fiúk azért sírnak, mert nem tudnak megdugni senkit, erre kiderül, hogy nekik csak tökéletes műnők kellenek.


Talán azért, hogy kirakatba tudják tenni a nőt? Hogy legyen kit mutogatni az utcán?



2018. nov. 22. 06:35
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszem. Fetishekre van kötve sztem. Van akinek a nagyobb testalkatu nok jonnem be(ducik). Szval megoszlo vélemény ez.
2018. nov. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 De La Cruse ***** válasza:
Mert vizuálisak vagyunk. Szóba elegyedéskor viszont megmutatkozik a bensőd is ahova a szem nem lát és a külső-belső harmónia a fontos nekünk.
2018. nov. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
46%

Külső megfog belső megtart.


Tehát az hogy valaki nagyon jól néz ki, csinos szép helyes semmit sem jelent önmagában egy hosszú távú kapcsolatban.

2018. nov. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim válasza:
27%

Mindannyian évmilliókkal ezelőttről, a szavannákról jövünk.....


genetikai állományunk, az ösztöneink ott alakultak ki....


Ne a modern világ plazaiból induljál ki, hisz a földön élő mintegy 7.631.379.840... emberből nagyon kevesen élnek olyan jó körülmények között mint mi.


MI NAGYON SZERENCSÉSEK VAGYUNK A LAKÓHELYÜNKKEL :)))


Csak ma, eddig, azaz reggel 7 óráig 65.000 gyerekkel több en születettek mint ahányan meghaltak


Ha a párkapcsolatokra gondolunk.....


Meglátni és megszeretni...... testi- lelki jó barátok, ..... test és lélek......


A test az alap, a testet egy szempillantás alatt felmérheted, alkata, magassága, kisugárzása- illata vonzz vagy taszít.....


Ha ez nincs rendben, akkor a világ legnagyobb lelke- legjobb embere sem lesz a partnered, tán épp azon egyszerű oknál fogva, hogy BÜDÖS :)))


De a hétköznapi életben is:

..... ha a Pápa egymillió embernek tart szentmisét vagy ha,

...ha a kedvenc együttesedben játszó kedvenc zenészedre a koncert közben rájön a "gyomor rontás", akkor


ŐK MINDKETTEN abbahagyják a misét, vagy a koncertet, elmennek wc-re és ha rendbe jöttek, akkor folytatják, amit abbahagytak....


Szóval a test mindenképp beelőzi a lelket itt a földön...


DE::: DE::: DE...


ezután jön a neheze, megtalálni a neked tetsző testben lakó neked való lelket :)))


But, this is a long story :)))

2018. nov. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
94%
Röviden, mert ha jól nézel ki, szép vagy, az ösztönösen azt az érzést váltja ki belőlünk hogy egészséges és életerős vagy, vagyis jók a génjeid, és ebből életrevalóbb utódokat tudsz nemzeni.
2018. nov. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
16%

Nálam ez úgy van hogy vizuálisan izgulok fel akkor nyílván egy szép idomokra van ehhez szükségem és nem egy zsírpacnira vagy egy elhanyagolt testre.

A sok impotens férfi sokszor magába keresi a bajt aztán a párja külalakjában kéne..

A brlső nem minden mert hogy ahhoz hozzájusson az ember kell egy szép külső is!


Mondom ezt 23 év testépítés után tehát van mire elvárásokat tennem a nők iránt.


F/42

2018. nov. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:

Ezt én így nem jelenteném ki, hogy az a legfontosabb. Legalábbis nekem nem. Ugyanúgy fontos a belső is, pláne ha hosszú távra gondolkozunk és együtt kell élnünk a másikkal.

Külsőleg vonzónak kell találnom, de sok számomra vonzó nő között nem a szépség alapján fogok dönteni.

A kirakatbabák meg inkább taszítanak, az okos nők mindig jobban vonzottak.

2018. nov. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
54%

“Csúnya férfit már láttam szép nővel, de fordítva még nem...”


Gazdag volt.

2018. nov. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Köszönök minden választ!


Természetes, hogy mindenkinek vannak elvárásai a másik külseje felé, nekem is. Pont amit az egyik válaszoló írt, hogy pl ápolt legyen. Valamint ha meg van a kémia, akkor még az izzadság szaga is tud vonzó lenni, ezt nyilván ti is, én is tapasztaltam már. Meg az is tök érthető, hogy egy testépítő nem egy elhízott nőt keres maga mellé...


Mindettől függetlenül azt veszem észre, hogy minden férfi a kirakatnőkre izgul. Akiknek mű mindene. Túlzó smink műköröm... mindenki szidja őket, mégis egy olyat akar dugni. Vagy ha van már barátnője, akkor a barátnője mellett akar olyat dugni. Vagy ha nem olyan kaliberű férfi, akkor fájó szívvel nyugtázza, hogy neki úgysem jut ilyen, inkább keres valami szürke egeret.

2018. nov. 22. 09:00
 10/34 Diavolino44 ***** válasza:

Evolucio,


A noknek szinte mindegy volt a kulso, csak legyen egy fokkal szebb az ordognel. Mert, ha kivalasztja a Brad Pitt szepfiut, attol meg a csalad ehen hal. Ezert sokkal fontosabb lett a belso, hogy a ferfi milyen befolyassal rendelkezik, pl nepszeruseg, penz, hatalom, statusz. Mert ezek jobban garantaljak, a csalad szamara tulelest.

A ferfiaknak meg az a fontos, hogy az utod egeszeseges legyen, s minel jobban boldoguljon az eletben, s a szepseg egy olyan dolog ami miatt jobb eletben lesz resze.


Ez a dolog piicit atalakuloban van, mert a kulso egyre fontosabb lesz a noknek is, hisz, mar nem abba a korban elunk, ahol a csaladfenntartast egy no is megtudja oldani.

2018. nov. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!