Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiaknak miért a külső a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miért a külső a legfontosabb?

Figyelt kérdés

Oké, a nőknek is fontos, de náluk nem annyira. Csúnya férfit már láttam szép nővel, de fordítva még nem...


Meg az itteni kérdések is, mikor a fiúk azért sírnak, mert nem tudnak megdugni senkit, erre kiderül, hogy nekik csak tökéletes műnők kellenek.


Talán azért, hogy kirakatba tudják tenni a nőt? Hogy legyen kit mutogatni az utcán?



2018. nov. 22. 06:35
1 2 3 4
 21/34 mikeXxX ***** válasza:
A kérdésem ismét ugyanaz ha szerinted csak annyi kell egy férfinek hogy kivakold magad és műkarmod legyen és minden férfi ilyen akkor miért nem ezt csinálod te is ?
2018. nov. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

Jaaa, hát talán azért, mert én nem vagyok műnő? És nem a külsőmmel akarok hódítani? Mert szeretném, ha valaki nem a puncit akarná, hanem engem? Hogy milyen gondolataim vannak, hogy mit szeretek szabadidőmben csinálni, hogy ki vagyok én? Persze én mindig érdeklődök a férfiak iránt, de ez olyan szokott lenni, hogy ő mesél magáról órák hosszat, de ha én mondok valamit, akkor "aha..."


Undorítónak találom már ezt.

2018. nov. 22. 20:27
 23/34 anonim ***** válasza:

Ne élőben is így hisztizel, meg ülsz az erkölcsi magaslesen, akkor ne csodálkozz, hogy a kutya sem kíváncsi arra, amit mondasz.


Pláne ha egy unatkozó bifijú vagy.

2018. nov. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 mikeXxX ***** válasza:
Oké azt mondod nem vagy mű és minden férfi csak azt nézi . De akkor kérdem én máshogy mi van azzal a férfivel aki nem műmájer és egy melegitőnadrágban csajozik mert nem trendi akar lenni akkor ő mi a számodra milyen pasi ?
2018. nov. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Melegitőnadrágban a putriba lehet csajozni. Ugyanis a stílus maga az ember
2018. nov. 23. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 mikeXxX ***** válasza:
25# Várd ki a kérdésem végét .
2018. nov. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
#23 ez hiszti? :D hogy összegyűlt már bennem sok minden és leírtam? Téged nem ez idegesít, hanem mert te is egy felszínes ember vagy, akit zavar a kérdés.
2018. nov. 23. 10:00
 28/34 A kérdező kommentje:

mike, ez a kioktató hangnem nekem nagyon nem jön be... most biztos hatalmas életigazságokat akarsz nekem tanítani, de erről szerintem tegyél le, mert nem vagy te azon a szinten.


Melegítőnadrágos pasi? Ember, így nem tudsz párhuzamot vonni, hiszen én nem igénytelen, magukra semmit nem adó nőkről beszéltem, akiket kontrasztba állítottam a magukra adó nőkkel. Hanem a MŰNŐKről, akiknek az életük arról szól, hogy minél plasztikabbá váljanak, kontra szimpla, igényes nők! Sőt! Még csak fel se hoztam ilyet, én csak arra voltam kíváncsi, hogy a férfiaknak miért a külső a fontos.


Ha ebből azt akartad kihozni, hogy nekem se jönnek be azok, akik nem adnak magukra, akkor miért hisztizek, hogy a férfiaknak se...akkor nagyon benéztél valamit, ugyanis én nem erre akartam kilyukadni. Némelyek megértették,és normális hangnemben leírták a véleményüket.


Ezért kérlek ezt a kioktató stílust nagyon gyorsan hanyagold.

2018. nov. 23. 10:07
 29/34 mikeXxX ***** válasza:
Ismét meg kell kérdeznem hol csináltam okítást neked mert én ezt megint nem találom 😁 . Inkább ezt csak te nyomatod ismét ne is haragudj és én azt akartam mondani ezzel hogy ízlések és pofonok kinek mi jön be van akinek sok smink valakinek meg a melegítőnadrág mindenki aszerint éli az életét ahogy akarja de ha más mint a tömeg ne csodálkozzon ha nem fogadják be . Ja és én kérek elnézést hogy van véleményem 😁 .
2018. nov. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Hogy a fenébe ne lehetne véleményed. Csak nem értem, ezt mért ilyen kérdés-sorozattal kell elmondani. Ezt leírhattad volna már az elején, ezt az oktatási stílust meg kihagyhattad volna.
2018. nov. 23. 14:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!