Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiaknak miért a külső a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miért a külső a legfontosabb?

Figyelt kérdés

Oké, a nőknek is fontos, de náluk nem annyira. Csúnya férfit már láttam szép nővel, de fordítva még nem...


Meg az itteni kérdések is, mikor a fiúk azért sírnak, mert nem tudnak megdugni senkit, erre kiderül, hogy nekik csak tökéletes műnők kellenek.


Talán azért, hogy kirakatba tudják tenni a nőt? Hogy legyen kit mutogatni az utcán?



2018. nov. 22. 06:35
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Szépanyáink úgy tartották, hogy a férfi a szemével, a nő a fülével lesz szerelmes. Ez magyarul annyit jelent, hogy a férfit a szépség, a nőt a szép szavak ejtik rabul.
2018. nov. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 mikeXxX ***** válasza:
Az ég világon semmi oktatási stílus nem volt ebben benne csak arra akartam rávilágítani minden szemszöget nézz meg és gondolj bele férfi szemmel is .
2018. nov. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Mert ilyen a természet, az ember se kivétel, a szebb, erősebb érvényesül mindig. Az hülyeség, hogy csak a pasiknak fontos a külső, a nők se kivételek... Én nem nézek ki jól, így rengeteg előítélettel, undorral találkoztam már, ilyenkor igazából leszarják, hogy milyen a belsőd, milyen ember vagy
2018. nov. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Engem csak a visszafogodtabb lanyok fognak meg hosszutavon marmint kapcsolatra. Az ilyeneket tudnam igazan szeretni megtenni erte mindent ilyenek. Nem vagyok alszent a tobbi muribi tenyleg csak arra jo de ennyi se tobb se kevesebb..
2018. dec. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!