Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mennyire zavar ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire zavar ez titeket buliban? 23/F

Figyelt kérdés
Szóval adott a helyzet egy sráccal táncoltok minden okés, ismeritek egymást már korábbról és érzed, h feláll a bré, smárolni smároltatok az este, de semmi több? Vagy ez megszokott? Lehet gáz ez a kérdés, de kajak kíváncsi vagyok, vagy csak pozitív nektek? Szerintem még nincs lezárva ez ennyivel am,de majd kiderül:D Köszi a válaszokat!

2018. nov. 23. 14:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
*csókjától
2018. nov. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Ez most komoly? Szerinted nem ciki az ha először csókolózik egy férfi egy nővel és közben feláll a farka? Tudod mit csinál egy nő, ha ezt észreveszi? Voltál egyáltalán valaha is együtt nővel?
2018. nov. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Dorina_28 válasza:

Nem hiszem h zavarta,mondjuk rábukhatott volna :/

28/L

2018. nov. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Nem akarom, h a kérdésem miatt veszekedjetek XD


Aranyos lány😂😂😂😂

2018. nov. 23. 16:23
 15/20 anonim ***** válasza:
86%
#12: szerintem mit csinál egy nő, ha észreveszi? Voltam-e nővel? Hát nem tudom, hogy te milyen nővel voltál eddig de nálam alap volt eddig, hogy még jobban simultak tánc közben a csajok, amint megérezték a kemény farkam. A legtöbbje rá is fogott elég rövid időn belül. Egy ilyen táncnak pont az a lényege, hogy szinte olyan mint egy petting. Rendkívül erotikus tud lenni, hogy finoman fogalmazzak. Próbáld ki egyszer, ha még nem vagy túl öreg hozzá.
2018. nov. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

"még jobban simultak tánc közben a csajok, amint megérezték a kemény farkam. "

Ez szexuális zaklatás, nem tánc. Ezek után nem látom értelmét, hogy tovább vitatkozzak veled.

2018. nov. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Szerintem nem túl életszerűen gondolkodtok, ott egy buli, jól érzitek magatokat egymás társaságában, szemmel láthatóan bejöttök egymásnak az csak nem zaklatás, most nem arra kell gondolni, h random állóf.rokkal odadörgölődik az ember egy nőhöz, mert ez már szerintem vehető zaklatásnak
2018. nov. 23. 18:18
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, nekem imponál, persze ne dörgölje hozzám, az már túlzás. De jó, hogy ilyen hatással vagyok rá.
2018. nov. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
#9-es és #1-es elmebetegek: Ti is csak filmben láttatok csókot maximum. Elképesztő ez az álszentkedés.
2018. nov. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nekem bejön, ha a pasinaknőket feláll. Fura, mert zavarba hoz,de mégis bejön :D én is rámarkoltam már ilyenkor a pasi farkára. Isteni volt látni, hogy ennyire élvezi. Volt, akivel végül lett folytatás! :)


Akinek meg nem áll fel egy csóktol, annak valami szervi problémája lehet. :) csak hogy én is túlzó sértéseket használjak. Nem voltam még olyan pasival, akinek ne állt volna fel egy csóktól vagy akár az érintésemtől. Ilyenkord tudom, hogy kíván és ez jó érzés!


Aki meg azt írta az egyik válaszolónak, hogy az szexuális zaklatás... mégis mi? A csajok élvezték, akkor? Manapság már minden szexuális zaklatás? Ezt nőként kérdezem, akit már zaklattak szexuálisan. Az ilyen megkövült agyú fap#náktól kiráz a hideg.

2018. nov. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!