Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek lehet találni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet találni olyan lányt aki benne van a laza kapcsolatban úgy, hogy és én cserében rendszeresen meghívom őt valahova?

Figyelt kérdés

Barátnőt hiába keresek, nem jön össze. De vágyom nagyon egy lányra akit rendszeresen kényeztethetnék.

Szerintetek könnyen bele mennek a lányok ilyen "kapcsolatba"?

(21 éves vagyok)


2018. nov. 23. 16:59
1 2
 11/13 he84 ***** válasza:
Igen, vannak nők, akik szintén laza kapcsolatra vágynak, de nem mindig könnyű találni. Én is ilyen nő vagyok, én már több hónapja benne vagyok egy jó laza kapcsolatban (hasonló a barátság extrákkal viszonyhoz és a szexkapcsolat, meg a komoly párkapcsolat között van). Más nem kell mellette, nekem egyszerre egy férfi elég és nem kérek privit!
2018. nov. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is hasonló laza kapcsolatra vágyom, de fontos, hogy barát extrákkal és nem csak szex partner kell lenni egy személyben.
2018. nov. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 he84 ***** válasza:
Igen előttem válaszoló, bár hogyha elmondtad, hogy laza kapcsolatot szeretnél, abban benne van, hogy nem csakis szexpartner legyen az illető. Hisz a laza kapcsolat az nem szexkapcsolat, annál azért több, de egyúttal kevesebb is egy komoly párkapcsolatnál. Mintha kissé fura módon azt mondtad volna, hogy laza kapcsolatot szeretnél, de ne legyen az szexkapcsolat. Kicsit furán hangzott, hogy kijelentettél valamit, de utána egyből azt is mondtad mi nem. A mi igenből nyilvánvaló, hogy mi nem, legalábbis annak kéne lennie. És nem kötekedtem, mielőtt te, vagy bárki más azt hinné, csak véleményt mondtam és segítettem.
2018. nov. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!