Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nyitott kapcsolatban vagyunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitott kapcsolatban vagyunk a barátnőmmel. Viszont elmondtam neki hogy egy fiú is volt és teljesen kiakadt. Ő is rendszeresen szexel férfiakkal, azzal nem lett volna baja ha nővel dugok, de a fiúra kiakadt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
külföldön van, még nem mentem ki utána, de tervben van.
2018. júl. 9. 17:31
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
70%

Tisztázzuk előre semmi problémám a biszexekkel, melegekkel.


Viszont megértem a barátnőd kiakadását, ha nem tisztáztad előre, hogy két lyukra is játszol. Ezt azért illene előre közölni a másik féllel, hogy ne legyenek meglepetések. Mert nem mindenki olyan elfogadó ám, az ilyenekkel kapcsolatban.

Mit tegyél? Kérj bocsánatot amiért becsaptad. S hagyd lenyugodni. Bár nincs arra garancia, hogy ezek után nem tesz lapátra.


Nyitott kapcsolatba mentél bele, mit vártál hogy majd nőkkel szexel?

2018. júl. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
64%
Hüjjjje vagy, hogy elmondtad neki.
2018. júl. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
először is életemben ez volt az első és utolsó ilyen dolog. sosem tettem még ilyet, csak véletlen jött össze és ez halál komoly. Nem volt rossz, de nekem ennyi elég is volt belőle. de a barátnőm sértődött, pedig neki is mondtam ezt. Nem vagyok se biszex se meleg. Csak kíváncsi voltam és pont beleakadtam a chaten egy srácba...
2018. júl. 9. 17:42
 4/32 anonim ***** válasza:
84%
Nem vagy biszex, de azért izgatott a gondolat, hogy fiúval csináld... :D
2018. júl. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
1 fiúval életemben először és a farka nem is jött be. véletlen alakult így. 18 éves fiú de nagyon feminim, kisfiús NEM férfias.
2018. júl. 9. 17:57
 6/32 anonim ***** válasza:
74%

Ja es ha feminin , akkor ez felmentés? Akkor az olyan mintha nö lenne ?

Komolyan meddig megy ez az önbecsapás ?

Fogadd el magad

2018. júl. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
jaj, könnyű ez a fogadd el magad szöveg, amikor az életem eddig sínen volt és a jövőm is meg van tervezve...
2018. júl. 9. 18:20
 8/32 anonim ***** válasza:
64%
Attól még meleg vagy :D
2018. júl. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
73%

Igy van , meleg vagy

Ne eröltesd a jövöt lanyokkal

2018. júl. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim válasza:
100%
Biszex vagy fogadd el. Nincs ebben semmi. Csak legközelebbi kapcsolatodban azért ezt a tényt közöld előre.
2018. júl. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!