Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy kicsit szélesebb a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy kicsit szélesebb a csípőm, és kicsi a mellem, de az alakom szerintem jó, akkor bátran felvehetek bikinit nyáron? 20 l

Figyelt kérdés
2018. nov. 24. 11:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Persze, amiben jól érzed magad vedd fel nyugodtan! :) A bunkókkal meg ne foglalkozz, ha beszólnak, az nem ellened fog irányulni, ha más jönne velük szembe, azon is találnának valamit, amibe beleköthetnek. Szard le őket és élvezd az életet!
2018. nov. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%

Nem. Kizárólag modell alkatú, tökéletes testű, 35 kilós nők vehetnek fel bikinit.

Volt egy kolléganőm. Nettó 110 kiló, két gyerekes anyuka. Akkora bele volt/van, mintha megevett volna egy fél disznót vacsorára, ennek ellenére bikiniben járt strandra, és minden lehetséges módon mutogatta magát az embereknek. Le se szarta, hogy mit gondolnak róla.

Nagyjából így kéne élnie mindenkinek.

2018. nov. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Aktuális kérdés ehhez a szép időhöz :D

Egyébként azt veszel fel, amit szeretnél, amiben jól érzed magad. A kérdés, hogy miért akarsz bikinit felvenni? Azért, hogy megbámuljanak, vagy mert abban éreznéd magad jól? Ne azzal foglalkozz mit gondolnak rólad mások, hanem azzal, hogy te mit gondolsz magadról.

2018. nov. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Most kell elkezdenem dolgoznom magamon, ha nyárra változtatni akarok :D
2018. nov. 24. 12:06
 5/11 anonim ***** válasza:
Vegyél fel bátran.
2018. nov. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan :D

Én speciel pont azt szeretem, ha egy csajnak van csípője, vagy homokóra alakja van.

A mell mérettel nem tudom, hogy mit vannak úgy oda. Nekem volt már 'A' kosaras meg 'E' kosaras párom is, de mindegyik gyönyörű volt.

Szóval csak nyugodtan.

2018. nov. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mivel már most alakformázásta törekedsz szerintem bátran felveheted akár a merészebb bikinit is!
2018. nov. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hol van megriva hogy csak nagy csöcsű lányok vehetnek fel bikinit?
2018. nov. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%

én még terhesen pocakkal is felvettem

akinek meg nem tetszett az max nem nézett rám de amúgy be nyalhatott volna csontig keresztbe 2x nem érdekelt volna a véleménye hisz én jól éreztem magam a bőrömben ez a lényeg


ne mások megítélése szerint akarj cselekedni

2018. nov. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Persze! Írod hogy jó az alakod. Nyárig még dolgozhatsz a formádon.

Képet küldhetsz. Szívesen megnézem.

2018. nov. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!