Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már valaki "fizetősnél"?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki "fizetősnél"? Milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés

Nem tervezem, hogy mennék, csak érdekel mostanában ez a téma :)

(Mennyibe kerül átlagosan, jó és rossz élmények, stb. :) )



2018. nov. 24. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

Kb 10 évvel ezelőtt a haverral együtt mentünk el egy lakásoshoz. (2 különböző lány egy lakásban).


Nekem nem tetszett a lány aki rám esett. A haverom meg szűz volt akkor még! Neki rosszabb volt mert mindig kicsinek érezte a farkát, és ez az első szexénél bebizonyosodott ! (Kb 14 cm es neki állítása szerint ) azóta 1 db nővel volt dolga. Vagyis ez a prostis élmény csak meg több kárt okozott neki.


Nem ajánlom neked sem ha amúgy nincs elég önbizalmad vagy nem tudsz másképp csajt megkapni ! Ha csak dugni akarsz valakivel a változatosság miatt , mert mondjuk most nincs partnered de több is volt már (normal kapcsolatok ) az úgy nem gaz egyáltalán !

2018. nov. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Lakásra menni prostihoz viszonylag vállalható.

Arra figyelj: zuhanyozni és gumit használni kötelező legyen a lánynál.

1-2 óra időtartam az átlagos, 20-50e ft között szórnak az árak. Cigókat messzire kerüld el.

Érdemes rákérdezni, kettesben lesztek-e. Gyakran több lány használ egy lakást.

2018. nov. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 3x voltam. Egyszer sem fullos csajnál voltam, direkt nem, mert még ehhez is gyáva vagyok.

Nálam mindig 15 volt egy óra.

2x voltam 40+-os nőnél és 1x egy 18 éves lánynál.

Nem volt egyszer sem gondom semmivel...

Az átalános "szabályokat" valahol néha kicsit megszegték, de sosem olyan dologgal ami engem zavarna.

Szerintem fullos csajnál nem lett volna ilyesmivel sem "gond".

Az egyik helyen pl. mondta a nő, hogy a másik szobában van a barátnő, s nála is vannak. Nem hallatszott át semmi, jól szigetelt szobák és vastag ajtók voltak, de ami durva volt, hogy egy fürdő volt, s bármikor összefuthattam volna a másik fazonnal. Igaz engem ez sem feszéjezett, de ez azért elég nagy hiba.

A diszkréció nagyon sokaknak fontos, alapnak kellene lennie...


A 18 éves csajnál meg az volt a probléma, hogy nem nagyon vállalt mindent amit a leírásban, telefonon igen, tehát nem volt pl. mélytorok.

De amúgy Ő is rendben volt és ezekért nem is kért extrát, ezek is az alapban lettek volna, ha lettek volna, szóval nekem azért összességében jó élmény volt.


A 3., 45 éves nővel viszont semmi problémám nem volt. 5*-re vizsgázott.

Még olyat is teljesített INGYEN ami amúgy nem szerepelt a listáján, azaz mélytorkozott, pedig nem kérte senki...


A randik a X., XIV. és a XIX. zajlottak.


Szerintem az igazán fullos csajok, akik meg is bízhatóak, azok picit drágábbak.

2018. nov. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 hogy érted azt, hogy megbízható?
2018. nov. 24. 21:30
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

3. vagyok. Még annyi, hogy 2017, októberében voltam első alkalommal, a 18 éves csajnál, akkor még szűz voltam.

A másik kettő idén nyáron volt, közte pedig már felszettem 2 csajt.

És most decemberben leszek 21 éves.

2018. nov. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Megbízható: lehetőleg legyen értékelése, hirdessen már minimum néhány hónapja, ne legyen 10%-nál több elutasított értékelése és nézzen is ki megbízhatóan, igényesen... Ha kicsit is bunkó vagy buta hangja van a telóban, vagy ha nagyon fáradt akkor engem már elvesztett.

Illetve írd be a számát a google-ba, ha van más oldalon is hírdetése azokat is nézd meg.

A bemutatkozása lehetőleg ne egy ctrl c+ctrl v szöveg legyen, vagyis gyakran kell nézni az állandó hírdetéseket. Én napi 10 percet szánok rá.

Ne legyen túl bevállalós, lehetőleg.

Pl. most a XIII. kerben van egy elég érdekes hálózat, a hírdetésekből ítélve...

2018. nov. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%

voltam sokszor.

nekem ugyanolyan mintha felcsípek valakit,felmegyünk lakásra és megdugom élmény.

annyi hogy ebből hiányzik a stressz,mert a felcsípősnél ott van a huzavona lehetősége,meg a lehet hogy nem jön fel lakásra,vagy ha fel is jön akkor elkezdi játszani az eszét és nem lesz dugás.

egy fintorgó volt összesen egy vietnámi csaj.

nem volt kedve az egészhez,meg nem tetszett neki,hogy beverem tövig,meg hogy agyontaperolom,ezért még jobban bevertem neki,úgyhogy nekem egészen feledhetetlen élmény volt.

de a legjobban a laza jóhumorú ribiket szeretem,akik eléggé fejlettek ahhoz empatikusan,hogy gyorsan levegyék,hogy mit is akarok és hogyan akarom,hogyan szeretem.

2018. nov. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
94%

Szüzességemet vesztettem el egy széparcú kedves lánynál.


Akkor jöttem rá, hogy nekem ehhez kellenek érzelmek. Lovagoltattam kicsit, aztán kicsúsztunk az időböl. Semmit se éreztem, mintha a combját dugnám.

16 cm vagyok, tehát átlag kb.


Kicsit oldotta nálam a feszkót, aztán azóta lett barátnőm és megismertem milyen amikor érzelemből szexelsz.


Hosszú távon nem ajánlom mert nem éri meg ár/érték arányban. Akinek elég fél/1 óra erre érzelmek nélkül, annak oké. Amúgy egy kalap szar az egész. "Beetetés"... a játék demó verziója.

2018. nov. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!