Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom felvetette ma, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom felvetette ma, hogy benne lenne egy édeshármasban, én azonban nem érzek magamban elég motivációt ezzel kapcsolatban. Mi lenne helyes? Többi lent.

Figyelt kérdés

Csakis nő-nő és ő, azaz egy férfi felállásban lenne hajlandó.

Nem volt időnk többet beszélni erről, majd később fogunk, de annyira felborzolta ezzel a kedélyállapotom, hogy muszáj volt erről megkérdeznem valakit, és a legcélszerűbb az volt, hogy ide, névtelenül ki írjam.

Talán azért akarja, mert rossz neki velem a szex ? Van okom tartózkodni ettől ?

Tanácsokat tudtok adni ?

Úristen, sosem gondoltam volna, hogy pont én fogok ilyen kérdést egyszer majd ide feltenni.

Meg vagyok remélve, 26 éves nő létemre.😅😳



2018. nov. 27. 09:42
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Rémülve*

NE ÍRJATOK PRIVÁT ÜZENETET !


ITT VÁLASZOLJATOK !


Köszönöm !

2018. nov. 27. 09:45
 2/20 anonim válasza:
Attól függ hogy érzed e magadban, hogy tudnál esetleg lánnyal is csinálni ezt azt :)
2018. nov. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%

Egyszerű!

Azt kell mondani benne vagy, de előszőr 2 férfi 1 nő felállásban, mivel a nőké az elsőbbség!

Természetesen szeretnél látni egy kis szopókát, seggbekukit, meg mindenfélét mert téged ez nagyon izgat!


Két választ fogsz kapni:

Okéééééé!

Akkor menekülj a kapcsolatból, és keress olyan embert aki szeret annyira, hogy te vagy neki az egyetlen minden!


Vagy...

Fúúúj normális vagy?

És soha többet nem lesz ilyen kérdés.

Persze azért légy résen, mert ilyenkor felmerül bennem a kérdés, hogy elég vagy-e neki (kétlem), és szeret-e megfelelően amit szintén kétlek!

Én férfi létemre menekülnék ebből a kapcsolatból!

Elégé megvan az esélye, hogy akkor félre megy.

2018. nov. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
50%

Örülök, hogy van aki megválaszol mindenki helyett.

Ne rémüldözzél! A másikban nem azért merül ez fel feltétlenül mert rossz lennél.

Szerintem nem erről van szó.

Azt tényleg el kell tudnid döntened, hogy van e olyan erős a kapcsolatotok, hogy ezt kibirja. Már most komplexusod van, igy nem javaslom. Nem us az a legnagyobb kérdés, hogy te lennél e nővel. Hanem hogy el tudnád e viselni, laza tudnál e maradni, hogy látod élvezik egymást.

Jelen pillanatban nem javasolnám, hogy belemenj.

Első sorban rólatok, másod sorban hármotokról kellene szólnia.

És itt adódik még egy probléma.

"Első sorban rólatok..."

Ez pedig igy nem rólatok szólna.

Eméssze meg ő is, hogy te 2 férfival és akkor jusson eszébe a dolog újból.

2018. nov. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
49%

Igazából egy férfinak az a legszuperebb ha van egy jó csaja otthon, aki még házias is, mellette meg szexuálisan szabados lehet, úgy hogy a csaja viszont nem.


Ha csaj lennék, a helyedben azt mondanám erre, hogy oké, még gondolkodok rajta. Aztán pár nap/hét múlva, hogy oké kereshet rá két csajt, mert mostanában te is elszórakoztál jópár alkalommal nála jobb képű, nagyobb farkú pasasokkal.

2018. nov. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, van-e benned biszexuális hajlam, egyáltalán el tudnád-e képzelni, hogy nővel legyél. Vonz-e a dolog? Én a magam részértől tuti, hogy nemet mondanék, pont amitt, hogy egy kicsit sem izgat a gondolata, hogy közel kerüljek egy nőhöz. 2 férfiról viszont fantáziáltam, de a valóságban megélni, már nem biztos, hogy lenne bátorságom

Itt nincs helyes döntés, ha nem érzel rá vágyat, ne tedd, ez nem olyan, mint a tökfőzelék, hogy egye fene megkóstolom, max. nem jön be. Egy életre éket verhet közétek, ha akaratod ellenére mész bele, csak azért, hogy a párod örüljön/ne lépjen félre/ne gondoljon prűdnek, stb. (egyéb más idióta indokkal behelyettesíthető)

35n

2018. nov. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled utolsó.
2018. nov. 27. 11:18
 8/20 anonim ***** válasza:
73%

minden pasiban van egy ilyen fázis, de itt le kell ülni és átbeszélni a dolgokat. Mesélje el miért izgatja, mi tetszik benne, szóval nyíljon meg. Ha csak "dugni-dugni-dugni" válaszok jönnek és nem tud rendesen megnyílni, akkor csak kanos és le kell ültetni, majd lenyugszik.


Amúgy meg az fair, ha 2 pasi 1 nő felállás is játszik, szóval ha leültök beszélgetni, akkor ezt is fel kell hozni.

2018. nov. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

És ezt miért a hetero kategóriába írod??


F/42

2018. nov. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Azért, mert alapjábanvéve, mindketten heteroszexuálisak vagyunk ! 😉
2018. nov. 27. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!