Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom felvetette ma, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom felvetette ma, hogy benne lenne egy édeshármasban, én azonban nem érzek magamban elég motivációt ezzel kapcsolatban. Mi lenne helyes? Többi lent.

Figyelt kérdés

Csakis nő-nő és ő, azaz egy férfi felállásban lenne hajlandó.

Nem volt időnk többet beszélni erről, majd később fogunk, de annyira felborzolta ezzel a kedélyállapotom, hogy muszáj volt erről megkérdeznem valakit, és a legcélszerűbb az volt, hogy ide, névtelenül ki írjam.

Talán azért akarja, mert rossz neki velem a szex ? Van okom tartózkodni ettől ?

Tanácsokat tudtok adni ?

Úristen, sosem gondoltam volna, hogy pont én fogok ilyen kérdést egyszer majd ide feltenni.

Meg vagyok remélve, 26 éves nő létemre.😅😳



2018. nov. 27. 09:42
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Irtózik a férfi párosoktól.

Nem ítéli el a homoszexualitást, de ő maga, kizárt hogy ilyenben részt vegyen.

Én pedig nem érzem elég erősnek magam ahhoz, hogy lássam hogy ő mással élvezkedik, és ahhoz sem, hogy engem más nő izgasson.

Ettől rosszul vagyok.

Maga a gondolat, hogy plusz egy férfit beveszünk, nem taszít, sőt izgatónak találom, de nem lennék képes lefeküdni mással, főként nem előtte.


Felvetettem neki a plusz egy ferfit, amolyan taktikai bevetésként, de félek, hogy rá bólint, vagy ha nem is, a vágya erősebb marad, és azt választja helyettem, ami a kapcsolatunk végét is jelentené.

2018. nov. 27. 12:13
 12/20 anonim ***** válasza:
29%
Ha másik pasasra nyitott vagy, akkor vesd fel neki azt, hogy te egyszerre csak 1-1 másik pasashoz mész fel, ő meg egyszerre tőled akár egy tucat csajt is megfektethet, csak te nem leszel közte. :)
2018. nov. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

"Felvetettem neki a plusz egy ferfit, amolyan taktikai bevetésként, de félek, hogy rá bólint, vagy ha nem is, a vágya erősebb marad, és azt választja helyettem, ami a kapcsolatunk végét is jelentené."


Ha egy ilyen a végét jelenti, akkor ez a kapcsolat soha nem is volt stabil


"Nem ítéli el a homoszexualitást, de ő maga, kizárt hogy ilyenben részt vegyen."


Akkor ő miért akarja elvárni tőled, hogy fordított esetben te részt vegyél rajta???


Ahogy az egész utolsó kommentedet írtad, azt úgy mondhatod neki is, teljesen normális hozzáállás, és ha ezt nem érti meg, akkor egy önző farok

2018. nov. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire komoly a ti kapcsolatotok. A pasid részéről szerintem egyáltalán nem az, részedről kicsit komolyabbnak gondolom, mert nem mentél bele egyből a dologba. Nekem az a véleményem, hogy te ezt az egészet egyáltalán nem szeretnéd, mert akkor nem gondolkodnál rajta. Én kivágnám, ha az én párom lenne, mint azt a bizonyos macskát. Elvárja, hogy te belemenj a 2 nő, 1 pasi felállásba, de ő nem vállalná a 2 pasi, 1 nő szituációt. Persze, ha nem lenne komoly köztetek a kapcsolat, akkor azt mondanám miért ne, de mivel te, ahogy írtad is: "nem érzed magad elég erősnek, hogy azt lásd, hogy ő mással élvezkedik" nyilván való, hogy részedről vannak érzelmek. Szerintem ebből semmi jó nem fog kisülni, ha belemész neked lesz rossz, ha meg nem mész bele szintén neked lesz rossz, mert előbb-utóbb meg fog csalni. Szóval sok szerencsét! Remélem helyesen döntesz!
2018. nov. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Az rendben van de hármasozásnál a két azonosnemü szokott langyulni.
2018. nov. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

Akkor nem értem mit vajudsz itt, ha élveznéd látni hogy nyögnek, sóhajtoznak egymasnak.

Hogy a csaj jobban élvez mint te.

Az meg egy baromság, hogy 2 férfi 1 nő felállásban a pasiknak biszexnek kellene lenniük. Miért kellene egymashoz érniük!?

Neked se kell a csajhoz.

Hajrá!

Menj bele!

De ne panaszkodj ha sikitó frászt kapsz amikor szétélvezik egymást!

Pasi vagyok, hidd el tudom miről beszélek.

Nálunk nem volt gond.

De amiket összeirkáltál itt az alapján kamu kérdés.

Magadnak mondasz ellen.

Tedd meg neki, ne komplexusozz!

Ga meg valodi gond, ne mond hogy nem szoltak!

2018. nov. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
57%

Fogalmam sincs a statisztikai adatokról, de úgy gondolom a 2 férfi 1 nő nagy többségében arról szól, hogy mindkét pasinak meglegyen a nő és a pasik egymással semmit nem csinálnak. A 2 nő 1 pasi esetén gyakoribbak gondolom, hogy a nők egymást is kényeztetik.

Nálunk eddig nem került szóba 3-as, ha az asszony másik pasit is akarna, belemennék, de biztos nem érnék a pasihoz. Ha meg 2 nő lenne velem akkor a egyrészt lenne elképzelésem a másik lányról másrészt nem zavarna akármit csinálhatnának a lányok egymással, miközben én is kényeztetnek őket.

2019. máj. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
57%
A 3-ban csak lehetőség, hogy az azonos nemüek is egymashoz érjenek, nem kötelező.
2019. máj. 24. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Hát, mi már nem vagyunk együtt.

Aki egy harmadikat bevenne, ezzel megrontva az intim és meghitt közös pillanatokat, az nagy valószínűséggel nem megfelelően szereti és tiszteli a társát. De ez legyen az én egyéni véleményem,

2019. máj. 25. 08:09
 20/20 anonim ***** válasza:

#19-el értek egyet.

"Ha egy ilyen a végét jelenti, akkor ez a kapcsolat soha nem is volt stabil"


Ha ez a szöveg a stabilitást jelenti, akkor a szeretet, a másik iránti tisztelet, a "birtoklás" iránti vágy (ami egy vágy!) nincs jelent a kapcsolatban!

Szóval az egy nem létező párkapcsolat, csak sima szexkapcsolat ha egyáltalán lehet így nevezni!

2019. máj. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!