Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nekem miért nincs orgazmusom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nincs orgazmusom?

Figyelt kérdés

Bosszantó, hogy az eddigi partnereim szerint a legaktívabb voltam azok közül, akikkel előttem voltak. Elmondásuk szerint azok a lányok túl passzívak voltak, de mindig sikerült elévezniük. Nekem meg nem megy pedig folyamatosan kísérletezek, és ebbe a partnereket is bevonom (ami nekik is be szokott jönni, mármint, hogy irányítok), próbálok ráérezni a dolog nyitjára, de nem megy. Tudom, hogy ez nem verseny, de nagyon bánt, hogy próbálok mindent megtenni, de folyamatos kudarcok érnek, miközben másnak magától megy a dolog... Már teljesen elment a kedvem az egésztől. Mostanában már nem is érzek szexuális vágyat.

Vagy lehet, hogy azok a lányok hazudtak, és csak megjátszották az orgazmust? Vagy engem vezettek meg a partnereim?


2018. nov. 28. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

"eddigi partnereim szerint"


hat ezert, mert tobbeszamban irsz. konnyen szetraktad a labad

2018. nov. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem kell mindjárt azon agyalni, hogy ki csapott be kit!

Neked ez nem megy. Kész. Túl későn/korán kezdted, nem tudsz megnyílni, vagy bármi egyéb. Lényeg, hogy a fejedben nincs rendben valami (ez szinte biztos). De az is lehet, hogy az összes partnered közül senki nem volt igazán jó, figyelmes, hozzád passzoló (méretben, habitusban), csakhogy ennek így elég kicsi a valószínűsége.


Javasolt pszichológiai konzultáció.

2018. nov. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves Első!

24 évesen kezdtem nemi életet élni, kapcsolatokban történt, kivéve egyet, de ő sem vadidegen volt.


2-es, igen lehet, hogy egyszerűen csak nem nekem való ez a dolog. Érdekes, hogy korábban meg azért voltam abnormális, mert nem éltem nemi életet...

2018. nov. 28. 22:42
 4/5 hypno ***** válasza:

Talán először egyedül próbáld a dolgot. Nem rágörcsölve, csak lazán. Tanuld meg, hogy hol és hogyan kell magadhoz érned, hogy jól érezd magad tőle.


Ha semmilyen szexuális vágyat nem érzel, akkor meg keress fel egy szakembert, mert valami lelki problémád lehet.

2018. nov. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyedül ment korábban, de mióta nemi életet élek, már az sem működik, vagy csak nagyon nehezen.
2018. nov. 28. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!