Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok nektek volt ilyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek volt ilyen?

Figyelt kérdés

Hogy összejöttetek egy kamus faszival , pl aki előadta neki mekkora farka van (20 cm minimum) aztán mivel nem vagytok hülyék azonnal láttátok jó az 15 cm nek maximum. 😂


Közöltétek vele ?


2018. nov. 30. 13:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
91%

Igazat adok az előttem szólónak. De ha valaki össze akar jönni valakivel nem gond ha kulturált emberi módon meg mondja a valódi méretét főleg ha kérdezik.


Velem meg történt eset: ismerkedtem egy nővel aki hosszabb beszélgetés után elmondta hogy a volt párjának 14 cm volt a farka és neki már az is sok volt. Fájt neki. Mondtam neki hogy nekem nagyobb ha már témánál vagyunk. Természetesen direkt nem írom ide hogy mekkora mert úgy is "kamu". Lényeg a lényeg hogy nem nagyon volt folytatás pont a méret miatt. Kérdezem én hogy ha le feküdtem volna vele és neki nem lett volna jó, mivel lett volna jobb? 1 kicsit úgy érezte volna hogy ki van használva. 2 több mint valószínű hogy fájt volna neki.

Szóval nehéz ezt el dönteni hogy ki kell e finoman beszélni.

2018. nov. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek tavaly egy pasi azzal menőzött, hogy az exe lemérte neki és 20 cm. Mikor pettingre került sor, a barátnőm röhögve közölte vele, hogy ez bizony nem 20. :D
2018. nov. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!