Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vettem egy vibrátort a feleség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vettem egy vibrátort a feleségemnek, de ő ki sem akarta próbálni, ti elfogadtátok volna csajok/férjes asszonyok? Mennyire vagytok nyitottak az újdonságokra?

Figyelt kérdés

kicsit visszafogottabb szexuális téren mint én, szerettem volna valami újat hozni az ágyba így 6 év után, de nem akarta. maszturbálni sem szokott pedig engem izgatna ha csinálná.


28F



2018. nov. 30. 18:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Én is említettem,de azt mondta kihajítja velem eggyütt
2018. nov. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Finoman rá vezettem. Újdonság stb. KB fél év mire sikerült. Türelem az kell. :(
2018. nov. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Én fel is vázoltam a férjemnek, hogy milyet kérek. Kicsit kikerekedett a szeme, de megkaptam. Azóta már a kedvencünk lett.
2018. nov. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Szerencsés férjed van 😀
2018. nov. 30. 20:00
 15/22 anonim ***** válasza:
Mért nem használod te?Izgathatnád vele a prosztatádat meg körülötte(ha már egyszer van)😀?
2018. nov. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Ááá soha 😂
2018. nov. 30. 20:12
 17/22 anonim ***** válasza:
Persze h elfogadnám,már utána be is izzítanám h együtt mérjük fel h mit is tud :)
2018. nov. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Én is vettem asszonynak de nem jött be neki eleinte. Most meg már kéri hogy izgassam vele.
2018. nov. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 exronin ***** válasza:
68%
Az ezzel a legnagyobb baj, hogy te nem neki vetted a vibrátort, hanem igazából magadnak, a te örömödre, úgy, hogy majd ő használja. Ez nekem sem tetszene. Ha nem jó vele a szex, az tudod, ugyanannyira a te hibád is. A nőket mozgatni kell, foglalkozni kell velük és nem csak az ágyban. Vidd el sétálni, kirándulni, utazzatok el pár napra, kérdezd meg, hogy miről mit gondol, mond el te is, hogy miről, mit gondolsz, ilyesmi. Tudod, a nem jó szex, az valaminek a folyománya, amit neked kéne megfejtened és megoldást találni rá. De amíg ajándékozás címszó alatt, magadat ajándèkozod, addig túl önző a hozzá állásod, hogy tényleg a párodra figyelj. Pedig azt kéne.
2018. dec. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Utolsó, nagyon szép eszmefuttatás. Van benne igazság, hiszen engem izgatna ha élvezné a punciját. Rajta vagyok az ügyön.
2018. dec. 1. 19:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!