Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ez milyen orgazmus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ez milyen orgazmus volt? Privátokat nem olvasom!

Figyelt kérdés

Tegnap lefeküdtem a pasimmal a menstruációs ciklusom kellős közepén. Előtte még sosem csináltam amikor, mikor megvolt. Sokáig csináltuk, aztán mikor orgazmusom volt, a pasimnak még kellett egy kicsi, hogy elmenjen. Az első orgazmusom sokkal hosszabb volt, mint szokott. Az időérzékem persze nem úgy működik olyankor, de érezhetően hosszú volt. Amikor a pasim még lökött párat azonnal jött még 3-4 orgazmus szinte szünet nélkül (nem is tudom, hogy több külön volt-e, vagy mégegy nagy). Azután csak úgy elkapott a sírás, elkezdtem zokogni, és fogalmam sincs miért. Nem fájt, meg semmi, ilyen jó érzés még nem volt sosem.


Mi volt ez? A menstruáció miatt volt?


19L (21F)


2018. dec. 2. 11:35
 1/8 A kérdező kommentje:
Mindig szokott orgazmusom lenni.
2018. dec. 2. 11:36
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Multiorgazmus. Én mindig így élvezek. Mondjuk nem sírok, de sorozatban egymás után. Nagyon jó dolog ez, kevesen képesek erre, még kevesebb az olyan férfi, aki képes ezt kihozni egy nőből.
2018. dec. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van olyan néha, hogy annyira jó az orgazmus, hogy utána ilyen örömömben sírhatnék tör rám. Nem kezdek el sírni, de 1-2 könnycsepp legördül az arcomon.
2018. dec. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Páromnak sokszor van ilyen, csak nem miki közben, mert akkor undorodik a dologtól.

Ilyen esetekben általában majd egy fél-egy órán át remeg és kapaszkodik a takaróba, közben van, hogy bekönnyezik. Van, hogy visszarakom neki közben, mert olyankor mégjobb neki és hosszabb lesz az orgazmusa. Persze mikor jelzi, hogy most ne, mert túl érzékeny, akkor csak figyelem a vonaglását, mert még a simogatást sem engedi olyankor :D

2018. dec. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Egyébként én is undorodok a dologtól alapvetően, de annyira készenvoltunk, hogy teljesen mindegy volt. Sajnos egyetemisták vagyunk kollégiumban, és heti 1-2x többször nem tudjuk csinálni.


Köszi a gyors válaszokat, remélem lesz még többször ilyen :D

2018. dec. 2. 12:24
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de egy kis biologia: a ciklus "kellos kozepen" az ovulacio van, olyankor nincsen verzes.
2018. dec. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Multi Orgazmus:) kell egy megfelelő partner és akár tovább is mehetsz
2018. dec. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
azta :) hát ilyet még sosem éltem át magamtól, de lehet csak egy pasi kéne még hozzá :D
2018. dec. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!