Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kevés olyan pár van, akik nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevés olyan pár van, akik nem szexelnek durván/állatiasan soha?

Figyelt kérdés
Ez alatt nem a kicsit tempósabb, lendületesebb, de azért mindkét fél aktivitásáról szóló szexet értem, hanem a "hozzányomlak a falhoz, lefoglak és elhasznállak, mint egy rongyot" fajtát, ahol a nő inkább a passzív lyuk szerepét tölti be, és úgymond "be lesz hódoltatva" az aktus által.
2018. dec. 4. 02:01
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Kevés.
2018. dec. 4. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Meglepne, ha kevés lenne.

Több partnerem volt, egyikkel volt csak kiprobalas szinten.

N24

2018. dec. 4. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi soha nem csináljuk durván.Gyengéden,szenvedélyesen szeretkezünk
2018. dec. 4. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi sem. Normál szex van közöttünk és mind a kettőnknek így jó. F
2018. dec. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Neha rakapok az ízére, mikir a paromnak nagyon tüzes a tekintete. Nincs ellenére a dolog, sőt... 😉
2018. dec. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi sem szoktuk úgy.De néha nem bánnàm.
2018. dec. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom, statisztikailag több vagy kevesebb van-e.. Nem sok barátommak beszéljük ki a szexuális életünket ilyen szinten.

Szerintem totál rendben van a dolog. Ha mellette normális, szerető kapcsolatban vagy a pároddal, tud gyengéd is lenni az ágyban, akkor elég szexi tud lenni amikor bevadul (persze nem annyira, hogy akaratod ellenére tegyen valamit vagy rossz legyen neked). Vita közepén se rossz, ilyenben is volt már részem, indulatos, “mérges szex” volt, de mindketten kitomboltuk magunkat, és utána ölelkezés közben immár nyugodtabban végigbeszéltük a dolgot.

Csak leírtam, hogy fényt vessek a “falhoz nyomlak és elhasznállak, mint egy rongyot” másik oldalára is. :)

2018. dec. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem kell engem meggyőzni, nincsenek erkölcsi fenntartásaim a dologgal kapcsolatban, vagy ilyesmi, aki szeretné, az csinálja. Csak azért kérdeztem, mert itt, gyakorin állandóan azt olvasom, hogy milyen jó is ez (meg úgy általánosságban véve is mindenki lepedőakrobata itt, aki él-hal az análért, a kikötözésért, a fojtogatásért, a mélytorokért, az arcra élvezésért, a g*ci meg valami mennyei manna a számára, amit ha megtagadnak tőle, mély letargiába zuhan), nekem viszont nem jön be, szóval én éreztem már hülyén magam miatta. De úgy látom, azért nem vagyok teljesen egyedül.

Köszi a válaszokat.

2018. dec. 4. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!