Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért érzem magam totálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért érzem magam totálisan megalázva, teljesen kiszolgáltatottnak, ha a barátnőm kisegít a bajból? 25f

Figyelt kérdés

ma reggel jöttem volna munkába, erre meg nem indult el a kocsim.. felhívtam a barátnőmet fél 6-kor remegő hangon, h el tudna-e vinni munkába, a szégyenérzettől majdnem elbőgtem magam, h rászorulok valakire és nem tudom megoldani a problémámat egyedül.. a kedvesem habár fáradtan, de örömmel jött, egész úton nem szóltam hozzá a méregtől és a kiszolgáltatottság érzésétől


nem alakult túl jól az életem, egész életemben mindent egyedül oldottam meg, sosem számíthattam senki segítségére, nekem ez teljesen új élmény, h valakire feltétel nélkül számíthatok és ezt akármennyire is szeretném, nem tudom magamban elraktározni


első kapcsolatom, 4 hónapja vagyunk együtt


2018. ápr. 21. 10:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Ez mar a terapia, beteges kategoria.
2018. ápr. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Akinek haragudni lenne oka, az egyedül a párod aki kézséggel segített , te pedig nem szóltál hozzám.
2018. ápr. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szívből kívánom, mielőbb gyógyuljál meg. Így maradsz, könnyen elveszítheted a barátnődet. Egy kapcsolatban alap lenne, hogy önzetlenül segítjük egymást.
2018. ápr. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hozzá*
2018. ápr. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Pedig végre el kellene fogadnod,hogy van valaki az életedben,akire számíthatsz,ne nehezítsd meg a dolgod.

Ha nem lett volna most "kéznél" a barátnőd,akkor megoldottad volna máshogy,de őrülj neki,hogy szívesen kisegített.

2018. ápr. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Apád milyen ember?
2018. ápr. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy kissé nagyon túldramatizálod.Jobb lesz ha megtanulod,hogy néha segítségre szorulsz,kérned kell,amit felajánlanak,odaadnak,segítenek,tudni kell elfogadni.Én is hasonló voltam,de aztán rájöttem,hogy miért ne fogadnék el segítséget ? Ha megkér valaki,én is segítek,slussz passz.Kapcsolatban meg eleve alap dolgok ezek.Még jó hogy nem sírógörcsöt kaptál a meghatottságtól.
2018. ápr. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem új kocsit kèrtèl tőle csak egy fuvart. Ezen ne rágodj, inkább örülj annak hogy vannak olyan emberek az èletedbe akik szívesen segítenek. Neked hogy esne ha a barátnőd nem tèged hivna ha ki kène segíteni??
2018. ápr. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezen ne aggódj. Nem pénzt kértél tőle kölcsön, csak egy fuvart. Örülj neki, hogy jóban rosszban veled van.
2018. ápr. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ez nagyon beteg
2018. ápr. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!