Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, Hölgyek! Ti mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Hölgyek! Ti mit néztek meg először egy férfin?

Figyelt kérdés
Ha egy pár percre, vakká válna, és nyugodtan mustrálhatnátok, mit néznétek meg egy pasin, akivel most először találkoztok?
2018. dec. 5. 18:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az arcát
2018. dec. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Arc, szem, fenek, karok
2018. dec. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Edina 8103 ***** válasza:
Szem,arc,kéz!
2018. dec. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nos szerintem az arc a legfontosabb ha csak a külsőt nézzük. Nekem tetszik a szép, kicsi, formás (aranyos) orr egy pasin, talán azért mert én a magaméval nem vagyok megelégedve, mert túl nagynak érzem. :D Ezért én mindig a "csinos orrú" pasikra buktam. A testalkatot nézve, ne legyen hájas disznó, de kitűnően kidolgozott kockás hassal és eltúlzott izomtömeggel se kell rendelkeznie. Hanem a vékony alkatú pasiktól az átlagos, enyhén izmosig minden bejön. Én örülnék ha egy pasi valaha merne kezdeményezni nálam, mert én elég félénk vagyok.
2018. dec. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Az emberek szemét és kezét valahogy mindig megjegyzem. De tudatosan nem nézek meg semmit
2018. dec. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Arc, szem, fenek

23/l

2018. dec. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Arc.
2018. dec. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
7%
A pénztárcáját.
2018. dec. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Fogát! Körmét. Két alapvető dolog. Lehet bármilyen helyes, ha koszosak a körmei, vagy rohadnak a fogai. A szépség genetika kérdése, az ápoltság, tisztaság már nem. Meg amúgy is aki nem tartja magát rendben ott ahol mindenki látja, akkor milyen lehet intim területen...
2018. dec. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
19%

9-es,ez olyan pesti gondolatmenet volt mint ahogy én itt ülök vidéki srácként,szóval te észreveszed hogy ha a fáradtságtól nem mostam fogat,1 vagy két napig?Vagy esetleg az is baj ha mondjuk én mezőgazdaságban dolgozok és koszos a körmöm alatt mikor bemegyek a boltba mert ha benne lennél ilyenekben akkor tudnád hogy ez nem így működik,pedig nem egyszer mentem már be koszosan, még a kezem is koszos volt, és ez nem azt jelenti hogy nem vagyok ápolt odalent vagy nem fürdenék mindennap,fürdök mindennap,igényesen szeretek megjelenni egy nő előtt,de az én munkámban az nem mindig megengedhető hogy például tisztán menjek be valahová,tovább menve,nem gondolod azt esetleg hogy romos tanyában lakok ami mindjárt dől össze,pedig az is lehet hogy a családod a rokonságod és a baráti köröd sincs olyan gazdag mint én,anyagilag és lelkileg egyaránt.


Ezzel az egész kommentemmel csak azt szeretném mondani hogy nem a ruha,nem a külső fog tenni mindig egy embert,majd akkor ítélkezz hogy ha ismered.


Járhatok én egy koszos sáros kisteherautóval dolgozni,miközben a családomat a legújabb és legbiztonságosabb autóval viszem nyaralni.


Szóval egy kicsit gondolkozzunk már néha.

2018. dec. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!