Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, Hölgyek! Ti mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Hölgyek! Ti mit néztek meg először egy férfin?

Figyelt kérdés
Ha egy pár percre, vakká válna, és nyugodtan mustrálhatnátok, mit néznétek meg egy pasin, akivel most először találkoztok?
2018. dec. 5. 18:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
69%
10 Már bocsi, de lehet pénzed, ha mellette igénytelen vagy. "ha a fáradtságtól nem mostam fogat,1 vagy két napig?" Ez mi, ilyen nincs? Főleg ne dicsekedj vele. Nincs időd egy nap, legalább egy három perces fogmosásra? Hát gratulálok! De gondolom cigit elszívni vagy kávézni van időd... Fürödni van időd, de erre nincs.... Ja és képzeld nem városi vagyok. Nem kell városba élnem ahhoz, hogy megtudjam mosni a fogom, és tiszta legyen a kezem ha elmegyek valahova. Mert úgy szólt a kérdés, hogy mit néznek meg a lányok egy férfin, ergo nem a farmon találkozunk, hanem a elmész valahova.
2018. dec. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Az igénytelenség hogy ha nem vetkőzök át rögtön a te kedvedért tiszta ruhába esetleg,ne fürödjek meg egy nap ötször, vagy azt hiszed hogy ebben a munkakörben vagy még egy jó párban van mindig időd vagy inkább melletted víz,hogy tudj kezet mosni?Kicsit gondolkodj már.

Ez messze nem igénytelenség az igénytelenség,az ott kezdődik mikor koszosan,büdösen elmész egy vacsorára például,meg lehetne még sorolni,de még mindig igényesnek tartom magam attól függetlenül hogy én most hogy mentem be a boltba!Nem cigizek nem kávézok semmilyen droggal nem élek,a csokit szeretem.

2018. dec. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
77%
Nem egy napi öt fürdésről, hanem napi egy fogmosásról volt szó. És igen, igénytelen vagy ha erre nincs energiád, mert te mondtad a fáradság miatt nem mosol 1-2 napig fogat. De izgulj, biztos találsz hozzád hasonló higiéniával rendelkező nőt. Nálam nem lenne esélyed, nem ruhád, a munkád miatt, hanem a felfogásod miatt. Volt autószerelő barátom is, tudom milyen ha valaki tetőtől talpig olajos és benzin illatú, de attól reggel meg este mosott fogat, és ha elszaladt reggelié vagy valamiért a boltba akkor a csapnál megmosta az arcát, kezét, volt mindig egy tiszta póló a szekrényében (kocsiban) amit ilyenkor magára dobott és befújta magát, úgy szaladt át. 5 perccel tartott tovább, mintha egy adta olajosan húzva maga után a szagot ment volna. Ez egy magára valamit is adó férfinél alapvető. Én lezártam. Szia.
2018. dec. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Hát ez van,nem mindenki dolgozhat annyit mint a volt barátod van aki lehet többet is, és az is előfordulhat hogy nem büdös a szám még ha ez elő is fordul néha, ettől még szerethető vagyok, annyi lesz s különbség hogy az ilyen emberek biztos kerülni fogják egymást,mint mi.
2018. dec. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Az arca, az alkarja es a kezfeje (ha izmos, eros karja van, attol mar onmagaban fel tudok izgulni). A magassaga, a termete (legyen magas, es ne egy palcika, hanem legyen termete) + hogyan oltozkodik. Szeretem, ha van stilusa, egyedi, es a cipoje tiszta. Rajottem, hogy a cipo sok mindent elarul egy emberrol :) es vegul pedig, ha van rajta ekszer/testekszer, azt nagyon szeretem, (orrpc, fulbevalo, karkoto, de a ferfias verziok). Ezek utan, ha van szerencsem beszelgetni vele, akkor az illata, a hangja, a tekintete es a kisugarzasa tud megfogni, ha karizmatikus es magabiztos, a hangja nyugodt es lagy. De ezek mar nem ide tartoznak :)

24 L

2018. dec. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Arc
2018. dec. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!