Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy vegyem rá pasimat az ánalra?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá pasimat az ánalra?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretem az anált de a pasim nem akarja kiprobálni sem hogy vegyem rá hogy belemenjen?

Amugy régota tart a kapcsolat de barhogy probaltam sosem tudtam rá venni őt,adjatok tippeket :)


2018. dec. 5. 22:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
90%
Vezesd be te őt az anális gyönyör világába! Úgy értem, miközben orálisan izgatod, az ujjad csusszanjon be a fenekébe.
2018. dec. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Rockarc ***** válasza:
90%
Mondhatnam, hogy remenytelen, de ez csak rossz szovicc lenne, es nem kivanok elcelodni a problematokon. El kell engedned az egyik, vagy a sracot vagy az analozast. Es nagyon betonba ontott dontesnek kene lenni, mert visszakozni nem er, legalabbis abbol szenvedes lesz mindkettotoknek.
2018. dec. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Maximum szex közben lassan csúsztasd át a popsidba és hátha rákap a tiltott gyümölcsre de ha nem ne erőltesd!

Egyébként hihetetlen hogy van ilyen !

f

2018. dec. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
44%
Az én volt barátnőm megfogta a farkam, és egyszerűen betette magának. Velem kipróbálhatod, én szeretem.
2018. dec. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Kikötözős szexhez hogy áll?

Vagy ahhoz hogy csak te iranyitasz ő hozzád se érhet?

2018. dec. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
67%

Sehogy. Ha ennyire nem szeretné akkor az nem azért van mert nem akar neked fájdalmat okozni, hanem azért mert undorodik tőle,és ahogy elmondta fél az esetleges balesetektől.

Szerintem nem minden pasi van oda az análért.


De lehet h egy plug bevonásával még segíthetsz ezen, hátha a látványra ahogy berakod magadnak meggondolja magát.

2018. dec. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Meglepően sok pasi nem szereti az anált, a legutóbbi két barátnőm is azt mondta, már évek óta nem tudtak rávenni senkit. Mondjuk én sem vagyok oda érte, de már elfogadtam, hogy vannak olyan nők, akik tényleg őszintén szeretik a popókényeztetést, és nem csak a pasik kedvéért játsszák meg magukat.
2018. dec. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Vállalok ilyet!!!
2018. dec. 6. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
46%
Pedig ilyen ajánlatot kihagyni...!
2018. dec. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
62%
Én se raknám oda, úgy hogy keress mást magadnak.
2018. dec. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!