Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heteroszexuális férfiként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteroszexuális férfiként szeretném ha egy nő kisminkelne, beöltöztetne. Szerintetek merjem megkérni rá valamelyik ismerősömet, vagy inkább keressek célirányosan erre valakit?

Figyelt kérdés
2018. dec. 7. 18:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Poénból 1szer elmegy, de aki tényleg heteró annak ilyen az eszébe sem jutna.
2018. dec. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Tudod mit jelent az hogy heteroszexuális?

Abban a definícióban ha jól rémlik nincs szó öltözködésről.

2018. dec. 7. 18:46
 13/21 anonim ***** válasza:

Ja ... heteroszexuális férfiként ...... LOL

Én meg hivatásos prosti vagyok de még szűz.

2018. dec. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Ezen az oldalon könnyű megérteni miért ilyen elutasító a mai társadalom, és hogy miért bámulják inkább egész nap a monitort az emberek ahelyett hogy veletek beszélgessenek :D
2018. dec. 7. 18:54
 15/21 anonim ***** válasza:

Nincs betegség, ma már minden normális. Aki kecskét rak meg, az sem beteg, kíváncsi nem?

Nem bámuljuk a monitort egész nap, csak minden szart a felvilágosult meg modern gondolkodás jegyében nehéz lesz lenyomni minden ember torkán.

A normálisnak ma már nincs definíciója, mivel ma már minden az. Ha meg nem azt gondolod, elmaradott kirekesztő vagy.

2018. dec. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Azért egy kecske megrakása, és négy fal között nőnek öltözés között van egy aprócska különbség.


Nyilván a normális, és a nem normális között valahol meghúzódik egy határvonal. Szerintem ennek a közelében se vagyok a kíváncsiságom miatt. Senki nem tud rendes érvet írni hogy mi ezzel a baj, de ez rossz és kész.


Azt még én is elismerem hogy ha utcán mászkálnék nőnek öltözve az nem lenne túl jó példa a gyerekeknek. De ha egy alkalommal beöltözök, megnézem tükörben a végeredményt azzal nem ártok senkinek.

2018. dec. 7. 19:06
 17/21 anonim válasza:

Nincs ezzel semmi gáz, és mellékesen igen is tudsz találni ilyen nőt.Meg egy csomó helyen a profi sminkes szó nélkül kisminkel, tök mindegy mi van a lábad közöt.... :)

Ne foglalkozz ezekkel az ostobákkal.

2018. dec. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó:)

Egy profi sminkes biztos olyan munkát végezne ami bejön :D De nem kérhetem meg hogy öltöztessen is be.

2018. dec. 7. 19:34
 19/21 A kérdező kommentje:
De ha valaki tud ilyet ne hallgassa el. Felkeresném :D
2018. dec. 7. 19:38
 20/21 anonim ***** válasza:
Ez tök mekő a Gyk-ben,hogy amikor valaki leírja az igazságot,és az élettapasztalt hozzáfűznivalóit,azt azonnal törlik,lepontozzák,stb.Hát ezen az oldalon is az aberrált homokosok,meg a bibsik a menők,itt a már rendes hetero átlagembernek helye nincs.Gratulákok GYK!
2018. dec. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!