Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok hogy tudják élvezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok hogy tudják élvezni az anális szexet?

Figyelt kérdés
Lányként kérdezem ezt. En js próbáltam többször de egyszerűen fájdalmas es furcsa érzés.. (Szerintem tudjatok mire gondolok) vagy miért veszi rá magát valaki hogy minden alkalommal a hátsó ajtojat dongessék? Tobb barátnőmmel is beszeltunk erről es egyiknek sem volt pozitív élménye. Csodálom hogy az interneten meg a lanyok 90%-ának ez bejön..
2018. dec. 9. 11:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
78%
Én soha nem azért csináltam, hogy megtartsam a páromat. Én élvezem amikor több helyről ér az inger.
2018. dec. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
69%

Ez nem ilyen egyszerű, hogy berakod és kész. Én fiú vagyok. Mi akkor próbáltuk először, amikor még menzesze volt a lánynak. Olyat élvezett a végén, hogy azt hittem elájul :D Aztán próbáltuk máskor is és úgy 80%-ban elmegy, de akkor nagyon. Viszont ehhez hozzá jönnek apróbb dolgok.


Egyrészt az elején nagyon-nagyon türelmesnek és óvatosnak kell lenni. Az első 1-2 perc lehet kellemetlen, de erőltetni nem szabad semmit. Alapból nem lehet tövig berakni (legalábbis nekem, valószínűleg a méretem miatt) nem szabad erőltetni mert fájhat vagy sérülést okozhat. Sokkal finomabban kell mozgatni mintha punciba lenne. Mellette még azért más is kell... mivel én így nem igazán érem el a csiklóját, szerintem ő szokta magának azért simogatni viszont én csókolgatom a nyakát és simogatom a mellét is közben. Szóval a lényeg az összhatás illetve van olyan pont, ami nagyon érzékeny és akkor elakad a lélegzete, akkor tudom hogy jó helyen járok. Általában ezután jön az orgazmus, ami sokkal intenzívebb mint a sima puncis. Egyébként ha hüvelybe csináljuk, akkor is szoktam izgatni a popsiját (masszírozom vagy finoman benyúlok, helyzetfüggő) és akkor is sokkal intenzívebb az orgazmusa.


Ezért gondolom, hogy ez nem lehetetlen, de oda kell figyelni. Természetesen nekem is más érzés, jó értelemben de úgy a legjobb ha a csaj is élvezi valamilyen szinten. Ha azt élvezi, hogy kiszolgáltatott, akkor azért, ha pedig orgazmusa van, akkor azért.


Azt a férfit aki csak saját örömére csinálja és a lánnyal len foglalkozik, én is elítélem de ettől függetlenül az anális szexet, mint olyat nem érdemes leszólni. Van akinél működik, van akinél nem. Két emberen múlik :)

2018. dec. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
46%
Az ex barátnőm odavolt érte. Megcsináltam neki de nem mondom hogy sok örömöm telt benne. Sőt .... voltak gusztustalan epizódok ritkán.
2018. dec. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
72%
Mi is probaltuk mar tobbszor. Kerdeztem tole , hogy most ez mitol izgalmasabb neki?! Majd azt mondta, hogy szorosabb es mas. (Holott eleg szűk vagyok) . Engem maga az izgat , hogy Őt izgatja . 😃 Ha jol be van sikositva a “jarat” es elegge felizgulsz akkor nem fajhat, na meg persze ovatosan kell . Valaki el tud tole elvezni , en ezt eddig nem vettem eszre , de ami kesik nem mulik . Vevo vagyok ezekre , de nem tul gyakran!! 🙂 L
2018. dec. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
Ó, miért nem egy olyan pasi akarta velem csinálni mint a 12-es...? :)
2018. dec. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
27%
Sehogy nem élvezik
2018. dec. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
64%
Nekem nem fáj, (figyelunk egymásra és óvatosan csináljuk) de olyan semmilyen érzés, szóval nem sok vizet zavar ha van vagy nincs. Nem rossz, de nem tudnék elélvezni tőle. Azért szoktuk csinálni, mert a páromnak jó érzés, nekem pedig nem okoz fájdalmat,és semmi ilyesmi. Nem azért engedem neki, hogy megfogjam, hanem mert tudom, hogy jó neki.
2018. dec. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
73%
Én élvezni nem élvezem nekem semmi plusszt nem ad, de engedem a barátomnak néha mert annak ellenére hogy nem élvezetes bem is rossz meg nem is furcsa inkább csak amolyan bónusz de ennyi.
2018. dec. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
26%

Tudom furán hangzik, de én leginkább anált "tanítok", abban (is) kifejezetten jó vagyok..! ;)


Szeretem -talán a kihívás miatt- mindezt úgy érni el a partnereimnél, hogy Ők maguk legyenek kíváncsiak, vágyjanak rá, kívánják! Ha pedig már bent vagyok a popsiban, szeretem hosszan megélni minden pillanatát, eleinte "szeretkezősen", ami aztán -ahogy egyre felszabadultabbá válik a partnerem- átmegy szenvedélyesbe, amikor már Ő maga is mozog és tűnök el benne egyre mélyebben, végül pedig átélni az első közös anál orgazmust.. Aztán -ha bírjuk még- jöhet a ráadás, hiszen ezek után már teljes a megadás a lányok részéről, az "Azt csinál velem, amit csak akarsz" érzés, gondolat vagy kimondott mondat után jöhet egy kis popsidugás, akár több Női orgazmussal és..


Bármennyire hihetetlen mégis az a tapasztalatom, hogy minden Nő, aki picit is nyitott a témára, megfelelő partnerrel igen is tudja mindezt élvezni!

2018. dec. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%

"Páromnak az anális szex a vágya, de nekem nem jó érzés... viszont ha teljesen kioffolom a témát, attól tartok olyannak fog gondolni, akivel semmit nem lehet csinálni..."


Szóval, ah nincs anál, akkor már egy prűd nőnek számítasz? Az anál az alfa és az omega a szexben?



"Nem azért engedem neki, hogy megfogjam, hanem mert tudom, hogy jó neki."


"Én élvezni nem élvezem nekem semmi plusszt nem ad, de engedem a barátomnak néha mert annak ellenére hogy nem élvezetes bem is rossz meg nem is furcsa inkább csak amolyan bónusz de ennyi."


Nem érzitek baromi gáznak, hogy ENGEDITEK? A szexben nem engedni kell, hanem élvezni. Csak olyat szabd csinálni, amit mindketten élveztek és szerettek. Ti ezt nem szeretitek, akkor miért csináljátok? Hiába tagadjátok, ez bizony megfelelési kényszer a részetekről, mert szerintetek csak így lesztek tökéletes nők számukra. Azért a pasijaitok is megérnek egy misét, ha tudják, hogy nektek ez nem élvezetes, és mégis a saját vágyukat helyezik előtérbe...



Kérdező! Fordítva: a lányok 10%-ának, ha bejön, akik meg pl. itt gyakorin írnak, azok nem lányok, hanem kanos kisfiúk.

2019. febr. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!