Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szingli csajok, van kedvencetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli csajok, van kedvencetek?

Figyelt kérdés

Van kedvenc eszközötök masztihoz? Mi az? Miért szeretitek annyira? Privátban is írhatjátok.


Légyszi írjátok le hány évesek vagytok.



Köszönöm mindenkinek! :)



2018. dec. 13. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nem szingli csaj vagyok, sőt még csak homo se, de valamelyest témába vág...

Szóval pár hete támadt egy fura ötletem, fogtam egy gumi óvszert és telenyomtam sziloplaszttal.

Mára totál megmerevedett, és most már teljesen olyan, mint egy saját készítésű műbroki. :D

2018. dec. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem elég az ujjam és a fantáziám

23

2018. dec. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A kezeim + vibrátor
2018. dec. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szeretek mindent kipróbalni aminek izgalmas formálya van. Nagy vastag hosszú hengeres. Ubi banán répa jégcsapretek üvegek dezodor stb.
2018. dec. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön a bútorok széle, asztal sarka, fotel karfa stb, ehhez dörzsölöm hozzá magam, szinte meglovagolom a őket. Számomra ez nagyon izgi.
2018. dec. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Boszorkány_ ***** válasza:
Kezem. Mást nem szoktam használni/ magamba dugdosni.:)
2018. dec. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs kedvencem
2018. dec. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kezeim, párna, vízsugár:)
2018. dec. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!