Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Volt mostanában ilyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Volt mostanában ilyen?

Figyelt kérdés

Voltatok mostanában olyan nővel, lánnyal aki elég gyengén teljesített?

Ha igen akkor miből szűrtétek ezt le?



2018. dec. 13. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég könnyű volt leszűrni. Csak feküdt az ágyon mint egy darab fa.
2018. dec. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még tavasszal. Basszus, idén 5 lánnyal voltam, ez új rekord.
2018. dec. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Volt nálam ez azt jelenti hogy semmit nem csinált mindent én de ezzel még nincs is bajom csak 10 ed szerre. Orálnál citrom levet akart kifacsarni a farkambol vagy nem tudom de nagyon fájt. Ha fellül volt véletlen 5 percig lötyögött aztán annyiba maradt :/.
2018. dec. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában nem, mert sok éve házas vagyok. De régen sok ilyenbe belefutottam. Olyankor sürgősen továbbléptem, bár egy-két eset volt, amikor az élet egyéb területeihez való hozzáállásában láttam annyi reményt, ami megért egy kis tanítgatást.
2018. dec. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!