Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csinálhatja ezt a párom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálhatja ezt a párom?

Figyelt kérdés
Minden alkalommal mikor párommal együtt vagyunk és kutyapózban akkor hüvelykujjával simogatni kezdi az ánuszomat addig amíg el nem megy. Már ajánlottam neki,hogy ha szeretné próbáljuk ki análisan is. De azt annyira nem akarja, csak akkor nem értem miért simogatja mindig elélvezéseig.
2018. dec. 16. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Ez akar olyan hogy te szereted ha nyaljak a popsilyukad viszont szexelni nem szeretnel ott. Lehet o is igy van vele. Szereti izgatni de nem megdugni a popsid.
2018. dec. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg domború idomaid ösztönzőleg hatnak kéjreceptoraira.
2018. dec. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg tőle?
2018. dec. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem akarom tőle kérdezni, nehogy félre értse. Mert egyébként szeretem,hogy simogatja.
2018. dec. 16. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!