Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Feküdtetek már le valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feküdtetek már le valakivel azért, mert szakított veletek a barátotok és nem bírtátok a hiányát? (mármint nem konkrétan a szex, hanem összességében a szeretet, törődés hiányát) Megbántátok?

Figyelt kérdés
Ha nem tudtátok elengedni, de látszólag semmi esély nincs rá, hogy újrakezdjétek, és van egy lehetőség, miszerint valaki elfeledteti veled az exedet.
2015. márc. 25. 00:05
 1/6 CptTomato ***** válasza:
Igen többször is...
2015. márc. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hát ha a volt palidat szereted tuti meg bánod!
2015. márc. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Pont most a hétvégén volt ez.. Hiányzik a exem...

De nem bántam meg hogy egy lánnyal aludtam, bár kissé kínos volt hogy exemre gondoltam végig

2015. márc. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A csajom ezt csinalta velem, de osszejottunk ujra
2015. márc. 25. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Velem volt ilyen, de nem sikerült elfeledtetnie velem az exem...
2015. márc. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, velem volt ilyen..

És sikerült is elfeledtetnie velem az exem, de mivel túl könnyen adtam neki magam (3. találkozásnál már le is feküdtünk), és mivel túlságosan elkezdtem kötődni hozzá, és túl hamar megszerettem, ezért ő nem tudott igazán megszeretni, nem tudott megbecsülni, mert túl könnyen jöttem neki.. Bánom nagyon, mert én nem ilyen könnyűvérű lány vagyok..


Most meg szenvedhetek most miatta is, mert nemcsak hogy otthagyott, de tudom, hogy csajozik, és hogy kicsit sem hatja meg, hogy én többé már nem vagyok neki.. Fáj, hogy ennyire nem érdekli, és hogy nem tudja, hogy mit veszített, mert én tényleg igazán szerettem. :(


De azt hiszem nem követem el még egyszer ezt a hibát, hogy túl könnyen adom magam, mert ami könnyen jön, az könnyen is megy az esetek többségében.. Azt jobban értékelik, akiért meg kell küzdeni.

2015. márc. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!