Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Feküdtetek már le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Feküdtetek már le olyan lánnyal, akit útolag megbántatok? Ha igen akkor miért?

Figyelt kérdés
És ha megbántátok, akkor volt olyan h ha alkalom volt rá, azért megint megdugtátok hátha most jobb lesz?

#szex #megbános szex
2018. dec. 19. 10:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
67%
igen..kétszer is.. háát van azaz érzés amikor "józanon" azt mondod, hogy ááá ezt nem akarod, de "kanosan" csak megdugnád.. az első ilyen egy 38 körüli nő volt akivel neten ismerkedtem meg, eleinte csak dumáltunk utána már ment az erotikus csevegés, utána találkoztunk egy le is feküdtünk, fogjuk rá, hogy a nő viszonylag csinos és jól nézki, viszont még se volt olyan patent.. a másik eset pedig egy wellnes fürdőben voltam egyedül, ahol már esti órákban egy szabad nyitott termál medencében ücsörögtem, ahol volt néhány idősebb mami, és az egyikkel szóba keveredtem, hát kb lehetett olyan 65-70 éves, és dugni akart, én meg kicsit kanosan fürödtem ott és átment a fejemben h még sose próbáltam ilyet, egy ennyire idős nénivel, és amikor a vízben elkezdte markolászni a farkamat, azonnal átmentünk az egyik öltöző wc-jébe ahol nagyon keményen megdugtam.. aberált álmaim közé tartozott, hogy úgy cumizzanak le, hogy műfogak nélkül, amit meg is csinált a néni, miután megtörtént a dolog napokig szarul éreztem magam, hogy egy majdnem 50 évvel idősebb nőt, miért volt gusztusom meghágni? akkor amúgy 20 éves voltam, most 23 vagyok.
2018. dec. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
előző vagyok.. volt még egy harmadik is, vele meg az volt a gond, hogy nagyon kövér volt, de annyira jól cumizott...
2018. dec. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!