Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Feküdtetek már le olyannal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feküdtetek már le olyannal, akit utólag megbántatok? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
2018. dec. 14. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Egy fiúbarátom volt, mindketten részegek voltunk. Pontosabban mindhárman... hármasnak indult egy másik fiúbarátommal, de beijedtem, így az egyik hazament, maradtunk ketten. Nagyon rossz volt. Mindketten bénáztunk, nem tartott semeddig, de nem azért, mert túl gyorsan elment volna, hanem mert rossz volt. Utána lelkiztünk, és elmondta, hogy ő egyébként meleg. Ami megmagyarázza, hogy miért volt ilyen rossz.

A pasik mindig arról álmodoznak, hogy "megdöntsenek egy lezbikus csajt". Hát... fordítva ugyan, de nekem sikerült. :D

2018. dec. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Nem. Én nem fekszek le olyannal aki nem jön be, vagy úgy látom rajta hogy nincs hozzá gusztusom.
2018. dec. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első, wtf 😂
2018. dec. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, hogy válaszoljak is, nem, de járt már lenn szájjal olyan, akitől most a hideg rázna :/ 26L
2018. dec. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos előfordult már.

Igazi kis bitch-nek gondoltam, az első 1-2 alkalom jónak is bizonyúlt, de utána unalmassá vállt az egész. Én már nem akartam vele találkozni a továbbiakban, de a csaj még igen. Nem akartam szegényt visszautasítani mert láttam h nagyon oda van értem.

Szegény nem veszi észre, h én már nem akarok vele talizni és csak ő erőlteti rám a dolgot.

Sajnos van egy dolog ami miatt mindig kell beszélnünk, így nem tudok megszabadulni tőle, de azon vagyok.

2018. dec. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!