Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a lányok akik heterók de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok akik heterók de pl buliból belemennek egy leszbi csókba, általánosságba heteró kapcsolaton belül bevállalósabbak mint akik elhúzódnak egy másik lány csókjától?

Figyelt kérdés

Szóval ha mondjuk hülyeségből vagy egy buli hevében le akar smárólni egy barátnőjét egy másik lány, melyiket tartjátok bevállalósabbnak a saját kapcsolatában, aki bele megy a csókolózásba, vagy aki nem?

És mért?



2018. dec. 20. 08:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
25%

Pedig a lányoknál gyakrabban előfordul, hogy egymással smárolnak, úgy, hogy közben tuti heterók. Általában a legjobb barátnők között fordul elő az ilyen, de nemcsak. Én élőben már háromszor is láttam csajokat smárolni eldurvult házibulikban, 4-et közülük jól ismerek, tuti egyik sem biszex vagy lezbi. Amúgy azért smárolnak őkk sokkal könnyebben, mint fiú a fiúval, mert ők mégiscsak sokkal vonzóbbak.


22F

2018. dec. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
hülye vagy utolsó... hetero nem smárol a saját nemével. És egy hetero csajnak nem vonzó a legszebb nő sem szexuálisan.
2018. dec. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
25%

Hogyne lehetne már vonzó?

Attól, hogy nem vagyok biszexuális, még látom, ha egy nő szép, jó az alakja, csinos, stb.


Én csókolóztam már lánnyal, de a nem bírnék szexuális kapcsolatot létesíteni egy másik nővel.

Akkor most én mi vagyok?

2018. dec. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
69%
Márpedig egy szép lány az szép egy másik lány szemében is, ez normális. A nők sokkal vonzóbbak, mint a férfiak, ez kétségtelen.
2018. dec. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
67%
Hu, de el vannak tévedve páran. :D az hogy objektíve latom, hogy valaki szep, nem jelenti, hogy vonzodni tudok hozza. Egy festmény is lehet csodaszep, megsem szexelnek/smarolnek vele. Errol ennyit.
2018. dec. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
80%
"Hogyne lehetne már vonzó?" Mint írtam: Nem vonzó SZEXUÁLISAN. Attól hogy értékelem: egy nőtársam nagyon tudja mi áll jól neki, vagy hogy szuper a frizurája, attól még semmi pénzért nem smárolnék vele....
2018. dec. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
40%
Sosem csókolóznék buliban csajjal, de párral már szexeltem és minden volt ott, de ezt csak kipróbálásnak mondanám, teljesen heteronak tartom magam 21N
2018. dec. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
67%
#17 csak hitegeted magad.
2018. dec. 21. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
65%
Ha nem egy feladatként (pl: mersz vagy mersz) vagy full részegen akkor az illető nem heteró. Minimum biszex. 18L (Biszex vagyok)
2018. dec. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!