Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A csajok miért szeretik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok miért szeretik kevésbé a szexet a férfiaknál?

Figyelt kérdés
2018. dec. 20. 19:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem szeretik kevesbe szerintem csak nem mindenki mutatja ki sajnos! Bar aki szivesen beszelgetne rola irhat privatot! 19/F
2018. dec. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem ez ember függő, nem nem kérdése.

Én IMÁDOM :) N

2018. dec. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

exem pl él hal a szexért, nekem is elég magas a libidóm, de ő mégis jobban kívánja, mint én


F

2018. dec. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez ember függő, én ugyanannyira szeretem a szexet mint a férfiak.
2018. dec. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
8%
Mert nem olyan perverzek
2018. dec. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez nem a nemünktől függ.


Nektek férfiaknak egy szex (szinte) biztos h orgazmussal végződik.

Nekünk nőknek már sokkal több a "csalódásunk" e téren. És ha nem "jó" miért vágynánk rá!!!????

2018. dec. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sok nő mond sok mindent itt is és társkeresőkön is, de találkozni egy sem mer. Még nagyon beszélgetni sem.
2018. dec. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem szeretik kevésbé, csak sokkal kisebb az igényük. A pasiknak átlagban kortól függően simán kell a heti 2-20, a nők átlagban ennél jóval kevesebbel is beérik.


(Nyilván vannak kivételek mindkét oldalon)

2018. dec. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Imádom, hogy a nők azt írják ide nem nem függő. Őszintén szólva 1_2 nimfomán nőt ismerek. A környezetemben azt látom egyáltalán nem fontos pár gyerek, pár év együttélés és bizonyos kor felett. 40f ha ez nem így lenne, nem lenne annyi válás, inkább túlórázom mint hazamegyek vagy szerető tartás...
2018. dec. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem szeretjuk kevesbe, csak olyan pasi kell aki kivaltja belolunk
2018. dec. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!