Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Merevedési zavar szex előtt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merevedési zavar szex előtt, közben. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Olyan gondom lenne lassan 2eve vagyok párommal nagyon szeretem őt de egy éve szenvedünk ezzel a problémával! Szex előtt ha beakarom tenni lelankadok, ragorcsolok! Van hogy póz valtasnal, vagy benne. Izgulos típus vagyok és nagyon görcsös!szervi bajom nincs mert ha simogat vagy csokolozunk kemény rendesen! Már nemtudom mit tegyek, voltatok már hasonló cipőben? Csak komoly válaszokra lennék kíváncsi! 31/F
2018. dec. 21. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan ilyen cipőben járok, mert az első kamaszkori szexuális élményeimet hasonlóan túlparáztam, és nekem is előfordultak. Ezeket sajnos máig nem tudtam leküzdeni. Én gyógyszerrel szoktam próbálkozni, neked is azt javaslom. Szervi bajom nekem sincs, szóval elvileg nem ez lenne a megoldás, hanem egy jó pszichológus, viszont ad egy alap "megnyugtatást". Ha már kicsit is sikerül ellazulnod, akkor megoldást jelenthet a problémádra.
2018. dec. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyugi srácok. A sok kamus kan állításával ellentétben:

A férfi potencia a világ egyik leginstabilabb dolga. okozhat ideiglenes zavart tesztoszteron hullámzás, korábban rendszeresen szedett aljzószerek, lappang benned valami durvább betegség, kényelmetlen közérzet, vagy csak a partnered testileg nem a legizgatóbb számodra.... szóval kismillió dolog.

Ha hosszabb ideje fennáll, akkor nézesd meg pl a szívedet. Nálam kiderült, hogy a szívverésem nem ritmusos... szabálytalan közönként van egy plusz ütésem. De a potenciazavar lehet előjele a szívroham közeli állapotnak is.


Végül pedig: Vannak olyan anyagok amik jót tesznek a potenciának. Ginzeng, nyers tojás, menta, gránátalma, csokoládé, gyömbér, rengeteg növény... Megpróbálhatod magad természetes úton turbózni kicsit...

2018. dec. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A változatosság gyönyörködtet!
2018. dec. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!