Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, csak akkor veszitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, csak akkor veszitek el a nő szüzességét, ha érzelmek is vannak a részetekről?

Figyelt kérdés

Hogy álltok ehhez?

Randizgattok,jól érzitek magatokat,összejöttök és a szex ideje is eljön.Akkor is elveszitek a szüzességét,ha nem akartok komolyat tőle és elég csak egy kis dugás, vagy azért ehhez nektek is kell érzelmi fellángolás,hogy elvegyétek a szüzességét?


2018. dec. 26. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen kell hozzá érzelem... de csak akkor, ha a másik is ezzel teljesen tisztában van :).
2018. dec. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

Szerinted "csak dugás" és "mély érzelmek, szerelem" létezik?

Ha egy csaj elég helyes és normális, kedves is, akkor akkor is akarhatok tőle többet dugáson kívül, hogy nem vagyok belé szerelmes.


Vettem már el nő szüzességét, akibe nem voltam szerelmes, mert nekem ez tizenévesen kimaradt és pótolni akartam.


De van olyan jó barátom, aki már 4 vagy 5 nőnek vette el a szüzességét az életben, na ő is biztos hogy nem volt mindbe szerelmes, sőt.

2018. dec. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2-es:

ki beszélt szerelemről?

"érzelmi fellángolást" írtam,ami bármilyen,valamivel intenzívebb érzelmi érdeklődést is magában foglal,mégsem szerelem.


Pont az,amiről írsz,csak alacsony az IQ a szövegértelmezéshez.De sebaj,ezért vagyok itt,hogy segítsek.............

2018. dec. 26. 12:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálam a kölcsönös szimpátia a minimum!
2018. dec. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3. Többnyire a csaj személyisége dönti el, hogy akar-e tőle valamit a férfi.


Aki olyan nő, olyan természettel, attól a férfiak többsége akivel ismerkedik, tartós kapcsolatot fog akarni; míg ha egy megint más, adott típusú személyisége van, akkor a legtöbb férfiből azt hozza ki, hogy azok alkalmit akarnak tőle.

2018. dec. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá érzelem. Szeretem elvenni lányok szüzességét, ha úgy alakul.
2018. dec. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 érdeklődő35 ***** válasza:

Velem olyan volt, hogy sokat beszélgettem egylánnyal a randizásos, párkapcsolatos próbálkozásairól,kudarcairól. Aztán egyszer poénból mondtam neki, hogy ha ennyire nem sikerül elvesztenie a szüzességét, majd elveszem én neki. Ő meg kapott az alkalmon.

Persze azért előtte találkoztunk, beszélgettünk, ső, próbáltam kicsit le is beszélni. Nem sikerült.az első alkalommal csak kinyaltam, és ismerkedett a szexszel, másodjára elvették a szüzességét. Jóbéhány hónapig összejártunk. Aztán nekem lett egy komoly kapcsolatom, és akkor mondta meg, hogy neki ez közben már nem csak szex volt...

2018. dec. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!