Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális, ha szexmentes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha szexmentes kapcsolatra vágyom?

Figyelt kérdés

Arra vágyom, hogy legyen valaki, aki megölel, de szexre nem, az ilyen irányú igényeimet elintézném magam.

19/F



2018. dec. 30. 02:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
64%

A #10-esre ne hallgass.

Az ilyen hozzászólók nem segíteni akarnak, hanem direkt el akarják venni a maradék kedvedet is.

2019. jan. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
75%
Én is ilyen “kapcsolatra” vágyom, csak kicsit idősebb vagyok nálad és nőnemű
2019. jan. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Tamás1128 válasza:
55%
Ahogy érzed,a te életed,de valami nincs rendben fejben.
2019. jan. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én értem mirőlbeszélsz!!

Nekem is voltak ilyen ismerőseim akik így éreztek!

Hidd el, lesz majd olyan nő az életedben akivel minden tökéletes lesz!

De most még nagyon fiatal vagy!! ;)

2019. jan. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. jan. 7. 17:38
 16/17 Yoda m. ***** válasza:

Tisztelt Kérdező Fiú!


Simán lehet, hogy most úgy érzed, a vágyaid szelektálják (szétválasztják) a testi közelséget érintésre és kielégülésre. Talán lehet, hogy valamennyire szégyenletesnek tartod magát az orgazmust... vagy annak nem-verbális megnyilvánulásait... mert hogy olyankor pl. képes lehet az ember olyasmi testmozdulatokra és hangok kiejtésére is, amit alap-állapotában soha meg nem tenne. Mondom lehetséges, meg sok minden más is...

De hangsúlyozom: Semmi nem kirívó és semmi nem szégyellni való! SEMMI!


Amikor majd egyszer eljutsz odáig: - érintés, ölelés, egymáshoz tapadás, összekulcsolódás, s egyre jobban esik, egyre szorosabban öleled, a lélegzeted is visszatartod...

Te akard ezt Tenni, s viszonzásra lelsz... majd megtapasztalhatod, mi minden nem történhet olyankor még. Amire addig nem is gondoltál volna. De ehhez nem kell ám oly szörnyen tudatosnak lenni. Sőőőőt...


Tudatosnak mindig megelőzően, előtte kell lenned, lennetek! Az viszont ajánlatos.


Ez így a TERMÉSZETES. És ami természetes, mindig az a normális.


AZ ERŐ legyen Veled!

2019. jan. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
A szexmentes kapcsolatot barátságnak hívják.
2019. máj. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!