Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lehet esélyem így normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem így normális kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Nem szeretem magam, és annyira szégyellem a testem, hogy már volt, hogy azért hagytam ott valakit mert nem akartam hogy lásson.

Rövid távon lehet, hogy elviselhető, de szerintetek ez hosszutavon barkinek menne mellettem?

(Egy ido után biztos feloldódnék, de nem biztos hogy a masik igényeinek megfelelő idő alatt)


2018. nov. 9. 19:32
1 2
 1/12 Edina 8103 ***** válasza:
Ha igazán szeret,akkor igen!
2018. nov. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Az illető tudta, hogy emiatt hagytad el? Mert ha nem, akkor úgy maradsz meg a fejében, hogy ő szeretett téged, te meg dobtad. Meg kellett volna mondanod neki. Annak nincs sok értelme, hogy elkezdesz valakivel ismerkedni, majd ha szexre kerülne a sor, meghátrálsz. Szerintem, már a kapcsolat legelén ezt tisztázni kell, akkor nincs félreértés, és ő is így áll majd hozzá. (Mellesleg lehet, hogy csak önértékelési zavarid vannak, és más egyáltalán nem látja a tested ennyire vészesnek.)
2018. nov. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem, nem tudta.

nyáron is volt egy lány akire néha rászóltam, hogy ne nézzen (?😂), meg hogy ne mondja hogy szép vagyok, mert úgysem hiszem el.

2018. nov. 9. 19:44
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Ha ennyire súlyos a dolog, akkor ezt előbb mindenképpen meg kell oldanod magadban. Addig el fogsz mindenkit lökni magadtól. Látszik, hogy nem a partnereid elégedetlenkednek veled és a kinézeteddel, hanem te magad. Gondolkodtál már azon, hogy felkeress egy pszichológust?
2018. nov. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg, hogy mit mond (és te elhiszed-e), hanem hogy mennyi időt tölt veled és mennyire kíván téged. Ha ő veled akar lenni, akkor kellesz neki. :)
2018. nov. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!:) kicsit megnyugodtam😏
2018. nov. 9. 20:11
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi a bajod a testeddel?
2018. nov. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Fú ne haragudj, de én hülyét kapnék attól, hogy ha valakinek nem bókolhatnék, mert nyomná a "jaj nem hiszem el" dumát és állandóan bizonygatnom kéne, hogy tetszik stb.

Az a baj kérdező, hogy ez már nem egy kis önbizalomhiány, hanem inkább olyan probléma, aminek a megoldásához szakember lenne szükséges. Bizonyos kor felett (értsd, gyakorlatilag felnőttként) már rövid távon sem tud evvel az ember mit kezdeni.

Önértékelési gondokon, akár testképzavaron tud pszichológus segíteni, gondolkodj el rajta szerintem.

2018. nov. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Barmiféle szakember az tabu nálam...de igyekszem változtatni a magamhoz való hozzáállásomon.
2018. nov. 9. 21:25
 10/12 anonim ***** válasza:
Miért tabu nálad segítséget kérni egy pszichológustól?
2018. nov. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!