Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem fekszik le velem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fekszik le velem a barátom?

Figyelt kérdés

Mindketten 28 évesek vagyunk, 6 éve vagyunk együtt és az elmúlt pár hónapban szinte semmi szexuális életünk nincs. Én kezdeményeznék, próbálkoznék, találnék ki új dolgokat de mindig van valami kifogása.

Két dologra tudok gondolni, az egyik, hogy van valakije és már nem kívánja vagy csak simán megunt engem és azért nem kívánja. Próbáltam beszélni vele erről de azt mondja, hogy semmi baj nincs... Mit tehetnék?


2019. jan. 2. 06:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%
Nő vagy? Nem az anyakönyvi kivonat szerint értem. Jah nem :) ha ide kell kiírni kérdést már régen gond van.
2019. jan. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%

Ne foglalkozz kedves 1-essel!

Gondolkozz el ezen:

Normális a férfi-nő viszonyotok? Úgy értem, hagyod, hogy férfi legyen, és annak is érezze magát? Van köztetek valami feszültség hosszú távon? Nincsenek munkahelyi problémái?


Megpróbálhatod, hogy kivesztek szabit, 1-2 nap alatt lenyugszotok, aztán megleped valami szexis ruciban. Ha ez nem válik be (és ez ilyen egyszerű) akkor valóban gondok vannak.


Ha a fenti dolgok közül egyik sem létező probléma, na akkor joggal gondolsz az általad leírt lehetőségekre.

2019. jan. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
30%
Akkor foglalkozz a másodikkal. 27 vagyok, majdnem veletek egyidősek, Írta a kérdező, hogy dolgozik-e? nem. Én nem dolgozom. Híztál, nőies vagy? Ha nálatok új dolog a ár nap szabi és a szexi fehérnemű akkor régen gond van. Bocs hogy beleszólok szilikonos, szexi, igazi nőként. Én 1 hét alatt bsztam volna ki a pasimat ha nem akarna megdugni, bocs hogy tanácsot mertem adni. Veled van a gond, ha jó nő lennék nem unt volna meg.
2019. jan. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Aha 3-as! Meg van a hiba. Nem dolgozol?! Van időd másokkal foglalkozni!
2019. jan. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
45%

Nem lehet, hogy depressziós?

Vagy túl sokat dolgozik?

2019. jan. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
41%
vagy dagadt a nője, szopni nem tud, nem nyitott.
2019. jan. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
Mi az hogy sokat dolgozik? Ne haragudjatok, de én sokat tanulok (azért nem dolgozom) és a legjobb dolog a pasimmal szexelni, mert másképp fáraszt le. Ha picit is depis vagyok, akkor megint a szex, ami lenyugtat. sajnos tényleg az a gond, hogy sok nő elhanyagolja magát. Egy nő legyen az minden helyzetben.
2019. jan. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
37%
Egy szilikonos nő hogy mondhatja magáról, hogy igazi? :D nevetséges.
2019. jan. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

#8:

Szilikonos nőknél, nem mindig Cicciolinára kéne asszociálni...

2019. jan. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#9 mindegy mekkora, akkor is csak egy műanyag darab :D nem ettől leszel igazi nő. És úgy látom, te soha nem is leszel igazi :)
2019. jan. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!