Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg sok 30-40-es pasinak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg sok 30-40-es pasinak ennyire vonzóak a fiatal lányok?

Figyelt kérdés
16-20 éves pl. Sokszor úgy érzem hogy már az is elég hogy fiatalok..

2019. jan. 4. 14:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én mióta az eszemet tudom a 20 év körüli lányok tetszettek a legjobban. Mondjuk úgy 9 éves koromtól kezdve. Ez 23 év után sem változott.

De most szigorúan megjelenésről beszélünk. A megjelenés alatt nem csak a külcsínt értem, hanem az egész mozgást, légkört és kisugárzást. Elsőre ennyit lát mindenki a másik emberből és számomra ez ennél a korosztálynál a legvonzóbb.

Viszont ezeknek a dolgoknak az észlelése mitől változott volna, vagy miért kellett volna? Most ne beszéljünk itt személyiségről, meg gyerekességről, illetve az említett egzisztenciális elvárásokat se keverjük ide! Mert, hogy milyen egy ember személyisége, az sokára sül ki. Kiskoromtól kezdve így van, így az egzisztenciális elvárásoktól való félelem miért is lett volna akkor? Másrészt meg sok 30 éves lány gyerekesebb, mint egy-két 20 éves. Persze aláírom, hogy ezek inkább kivételek, de akkor is. Elsőre ezekből vajmi keveset tudunk.

De ott egy fájó és kíméletlen dolog is, ha csak a szigorú külsőről beszélünk, hogy tarthatja magát valaki jól, de ránézek és megérintem egy 20 éves bőrét és már egy 35 éves nő bőrét, akkor is bizony nagy különbségek vannak.


Azzal viszont nagyon nem értek egyet, hogy a férfiak 40+-nál még bőven ráérnek. 68 év az átlag férfi életkor. Ezek szerint egy 48 éves, aki még 40+-os az nagy eséllyel leadja a szerelést az első gyereke születésénél és ez szerinted ok? E mellett meg 45 éves kortól nagy átlagban már romlik is a megtermékenyítő képesség és a spermiumok minősége. Ok, hogy a férfiak később öregszenek a tesztoszteron és a vele kézen fogva járó növekedési hormon miatt, de azért nem annyival.

Mellesleg szerintem éppen ezért is jobb egy fiatal lány, mert a nők szempontjából még jobb korábban kezdeni.

2019. jan. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Persze, külsőre nagyon vonzóak a ~18-26 éves lányok.

Belsőre viszont nem feltétlen érettek eléggé.


Van egy haverom, aki azért szakított az egyetemista barátnőjével, mert az nem tudta felfogni, hogy aki minden nap dolgozni jár, annak nem fér bele olyan gyakran a buliba/moziba/akárhová járás.


34/F

2019. jan. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

12-nek igazat adok férfiként.

De ennek ellenére a fiatal lányokat szeretjük, mert 25 felett elképesztően nőnek a nők elvárásai anyagiak terén. Másrészt magukkal szemben egyre alacsonyabbak ezek az elvárások, főleg testileg.


Emellett a fiatal lányok úgy 22-23 éves korig szórakoztatóak, jól érzik magukat, sokat nevetnek...aztán valami változik és elkezdenek karótnyelt irodista kisasszonyokká válni, akik most aztán megmutatják a világnak és karriert építenek. Vagy éppen tesznek az egészre magasról, elmennek robotolni és a külsejüket is elhanyagolják, kijön a 10 éves dohányzás meg a bulizás rajtuk.


Férfiak sem hibátlanok, de ezt majd egy nő leírja.

2019. jan. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ezt én is elfelejtettem megemlíteni, hogy nagyon fontos dolog, hogy elsőre szembetűnik, hogy a fiatalabbak sokkal többet nevetnek és eleve több életkedv, energia és vidámság van a kisugárzásukban
2019. jan. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Bár feljebb a külsőségekről és az első benyomásról beszéltem, de persze más fiatalon megélni adott korosztályt és más most. De azt nem említettem, hogy a barátnőm is 23 éves. Kicsit felette van ennek, de nem sokkal. Egyszerűen ez a fiatal cserfesség és kicsit szórakozottság, tényleg állandó vidámság egyszerűen leírhatatlan. És igen, az sem utolsó, hogy önkéntelenül is kimutatják a rajongásukat. Egyszerűen úgy tetszik mintha több lenne bennük az érzelem
2019. jan. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Igen
2019. jan. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!