Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez normális a fiú barátomtól?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális a fiú barátomtól?

Figyelt kérdés
Egyikőnknek sincs kapcsolata jelenleg, és az időnk nagy részét együtt töltjük, viszont azt vettem észre, hogy sokszor, mikor beszélünk vagy épp ő eszik akkor nézi a melleimet. Múltkor céloztam rá, hogy egyik ismerősöm egyfolytában a felsőm nézi, erre ő azt mondta, hogy szerinte nem a felsőmet nézi. A másik fura szokása, hogy bárhova megyünk enni, mindig azt kérik, hogy vele szemben üljek le, egyszer direkt mellé ültem, és átült velem szembe, és kérdeztem hogy miért, azt mondta, hogy mert így lát. Evés közben már tisztára szorongok mert mindig néz
2019. jan. 4. 23:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyi amíg nézi és nem fogja nagy gond nincs :D Tudod mindent a szemnek semmit a kéznek :D Nekem is nagy mellem van ezért az is megnézi aki amúgy nem akarna semmit tőlem
2019. jan. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
szerintem ez tök normális dolog🙂
2019. jan. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
engedd neki, hogy megfogja :D Biztos szívesen megcsöcsörészne. Neked se esne rosszul
2019. jan. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 StevenUp ***** válasza:
71%
A barát akkor is barát ha néha beteszi... Erre vár ő is megnyugtatlak :D
2019. jan. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Drazicc ***** válasza:
82%
Steven Up már látom te naponta írogatsz ebbe a kategóriába, nem fogadtad meg a tanácsom, hogy végre szerezz valakit és akkor nem kell mások történeteire facsarni ki a répát.
2019. jan. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 StevenUp ***** válasza:
0%

tegnap 23:58


1. :'D :'D


2. Wtf?


3. Te túl jelentéktelen vagy ahhoz hogy figyeljek rád a tanácsaidat meg rektálisan helyezd fel magadnak, vagy ha olyan jók akkor add el pénzért annak akinek szüksége van rá :D


Amúgy nem tudom hogy mi rosszat írtam csak kinevettem a kérdezőt mert a "legjobbfiúbarátja" rá hokizik :D ami vicces

2019. jan. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól még, hogy egy barátod mellette férdi is marad. A melled meg gondolom tetszik neki. Ha zavar téged, mond meg kerekperec. Ha egyszer barátok vagytok, akkor őszintén elmondhatod, hogy feszélyez.

Attól, hogy barátok vagytok, még nsm vakult meg!

2019. jan. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az átlagnál nagyobb mellmérettel rendelkezel? Mert akkor elő szokott fordulni, hogy akaratlanúl is odavonza a szemünket, hiába barát. Szóval amíg csak nézi, addíg normális.
2019. jan. 5. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Normális
2019. jan. 5. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
93%
Most nemrég voltam wellnesselni, beült a szaunába egy 40es milf, istentelen jó mellei voltak, végig azt bámultam, észrevette persze, de nem csinált belőle problémát, még rám is mosolygott :)
2019. jan. 5. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!