Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért olyan kiakasztó egyesekn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan kiakasztó egyeseknek az ha 22 évesen még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
A legtöbb ember néha úgy nézz rám emiatt mintha beteg lennék és rögtön pszihológiai jelentést írnak rólam h biztosan ez a oka h még az vagyok. Nem érzem cikisnek csak miért gondolja minden ember ezt rossznak?
2019. jan. 5. 22:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, nem szabad mindenkinek a véleményére adni.

A te életed, éld úgy, ahogy te szeretnéd!

2019. jan. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 StevenUp ***** válasza:
100%
Mindenki? Engem mondjuk pont nem érdekel :) szíved joga
2019. jan. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én pont leszarom, hogy ki hány évesen szűz.

Ismerek tőled jóval idősebbet is, akiről tudom hogy szűz.

A kérdés itt az, hogy miért foglalkozol más emberek véleményével?

Magaddal foglalkozz, és éld a saját életed. Haladj a saját ritmusodban.

2019. jan. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én mindenkinek rávágom hogy az vagyok és le is sz...m onnantól a beszélgetést :D
2019. jan. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ne adj a véleményükre. Csak bántani akarnak meg elnyomni, ilyenekből lesznek a sikertelen emberek, akik mással foglalkoznak. 20/f
2019. jan. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak a te fejedben létezik.
2019. jan. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Volt példa ismerkedésnél. Mint mondtam én nem tartom cikinek. De a miértjét nem értem miért kiakasztó ez néhány férfinek. Volt olyan aki emiatt ismerkedés alatt megmondta h bocsi de ez neki nem megy így. Pedig ha lenne egy stabil párkapcsolatom nem várnék hónapokat vagy éveket azért de a legtöbb pasi azt a kicsit se várná ki. Ezt nem értem igazán
2019. jan. 5. 23:15
 8/12 anonim ***** válasza:

Baromság...annak a "legtöbb embernek" nem vagy fontos igazán, vagy csak rohadtul felszínesek és nem tudják megérteni. Ez mindenki szuverén joga, hogy mikor veszti el. Ne törődj az ilyen megnyilvánulásokkal, ha eljön az ideje úgyis elfog. Én eddig sosem találtam olyat, akivel 100%-ig azt éreztem volna, hogy ő az igaz. Hát legtöbben még a "barátig" sem jutnak el. Ahhoz meg, hogy még szűz vagy senkinek semmi köze, max a párodnak. Osztozom a sorsodon, de más a felfogásunk.

24/F

2019. jan. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

Talán az első előítéletem az lenne, valakiről aki ennyi idősen szűz, hogy éretlen, mert nem volt még egy komoly kapcsolata se. Pedig az egy fontos része annak, hogy valaki egy érett kiegyensúlyozott felnőtt legyen.


De nyílván előítéletekre nem helyes adni. Itt vagyok 22 évesen, nem vagyok szűz, de soha nem volt egy normális kapcsolatom. Legutóbb úgy mentem szét, hogy megaláztak és lehúztak 130 ezer ft-tal.

És nem érzem magamat többnek most egyedül, ahhoz képest, mint amikor még szűzen voltam egyedül.


Illetve első barátnőmmel sokkal jobb volt a párkapcsolat, pedig vele soha nem feküdtem le. Szóval ez egy olyan dolog, aminek csak akkor van jelentősége, ha felfújod. Ha valakinek baja van veled,akkor ő nem téged keres, és nincs rá szükséged.

Egyszer mindenkép találsz magag valaki olyat, aki el tudja fogadni minden furcsaságodat és még szereti is. Addig meg mindenki elmehet a francba. Jobb egyedül önállóként, mint egy olyantól függeni, aki nem becsül meg.


22/f

2019. jan. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Engem egyenesen izgat ha egy csajszi szűz mert számomra ez azt jelenti hogy nem tedzi szét a lábát minden jöttment fa**nak.
2019. jan. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!