Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasi vagyok. Lányok, bedőlnéte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasi vagyok. Lányok, bedőlnétek neki, ha azt mondanám "szűz" vagyok?

Figyelt kérdés

Mennyire lenne levágós, ha a pasi azt kamuzza hogy még soha nem volt senkivel? Már az előjátéknál kibukna, hogy nem arról van szó, hogy nagyon sokat olvasott a neten, meg oktató videókat nézett?


Na...? Amúgy huszas éveinek végén járó pasiról van szó :D

Kort és nemet kérek



#álszüzesség
2019. jan. 6. 02:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Minek azt mondani, hogy szűz, ha nem az. A lányoknak azért annyira nem jön be, ha egy pasi szűz.


Mérges lennék rá az tuti. S nagyon kiváncsi lennék, miért mondta ezt.

2019. jan. 6. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

De ha már ott tartunk, nem hinném, hogy leállítanám...

Ja és 22L (bár alapból lányok válaszát kérted)

2019. jan. 6. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mármint alapból IS lányok válaszát kérted.
2019. jan. 6. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem
2019. jan. 6. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan pasi vagyok, de azért válaszolok.

Szerintem sincs értelme azt kamuzni, hogy szűz. Amúgy meg ha kevés gyakorlata van, akkor nem könnyű levágni, hogy hazudott. Ha a lány is szűz akivel együtt akár lenni, akkor esetleg mondható, de mint előttem írták a lányoknál nem előny a szűz pasi,

2019. jan. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha a témára kerülne a sor, biztos nem venném be. 1 kezdő nem találja meg a csiklót, g-pontot oktató videó alapján.

30/N

2019. jan. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
tévedsz 6-os
2019. jan. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok lány de borítékolható hogy nem akarna tovább ismerkedni veled. Senki nem akar egy közel 30 éves szűz pasival szexelni a lányok közül. Egyrészt azért, mert teljesen tapasztalatlan, nincs türelmük és kedvük szűz pasit tanítani, hamar elélvez, nem tudja mit csináljon. Másrészt elég furcsa lesz a lányoknak az, 30-hoz közel még mindig nem volt egy pasi nővel. Azt fogják gondolni, hogy valami baja van ami miatt nem kellett senkinek se.


Kérdező saját magaddal szúrsz ki ha azt hazudod hogy szűz vagy. A lányoknak olyan pasik kellenek akik ki tudják elégíteni őket és magabiztosak az ágyban. Miért akarnád a saját esélyeidet ismerkedés terén nullára csökkenteni?

2019. jan. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azt tudom mondani mint az előttem szólók.

Elképzelni nem tudom hogy minek kamuzna valaki ilyet.

Felesleges dolog. Egy hosszú távú kapcsolatnál minek kamuznál ilyet? Egy alkalminál meg pont az a lényeg hogy tapasztalt legyél.

18/L

2019. jan. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!