Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mivel tud kompenzálni az a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tud kompenzálni az a nő, aki nem akar sem szopni, sem azt, hogy megdugják a fenekét?

Figyelt kérdés
2019. jan. 12. 22:19
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
35%
gumi nélküli szex talán
2019. jan. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
89%

kompenzálni akarsz???

a szex a közös élvezetekről szól


nagyon sok izgalmas dolgot lehet csinálni, de ha a partnerem azt mondaná, hogy kompenzálni akar......

2019. jan. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
86%
Olyan pasit keress aki ezt elfogadja
2019. jan. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
67%
Jézusom!! Akár laza kapcsolat akár komoly miért kellene kompenzálni? Ha elmondja hogy orált nem akar sem popót akkor keresünk más játékszert, van keze, van melle tényleg ha gumi nélkül az is egy más érzés de ha meg van a vonzalom a szimpátia és fel tudjuk izgatni egymást akkor minden extra nélkül működhet a szex, nem tudom azért hadd csókolhassam meg hadd ölelhessem át meg lehessen együtt zuhanyozni...
2019. jan. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Nem hittem, hogy a gumi nélküli szex ritkaságnak számít. :D
2019. jan. 12. 22:30
 6/29 anonim válasza:
92%
Nem feltételen ritkaság de sokan nem engedik. És ez lehetne egy + dolog.
2019. jan. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
56%

Jólelkűséggel.



Vagy hármassal. :D

2019. jan. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
34%
3-ból 1 azért elég rossz aránynak számít. Megpróbálhtnád feltornászni legalább 2-re. Még az is lehet, hogy élvezni fogod...
2019. jan. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
9%

Ha nem illetek össze, nem tudom minek erőltetni bármit is. Kérdezd meg tőle, de sztem fantázia kérdés csak, ilyen töketlenek nem lehettek.


N.

2019. jan. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 Drazicc ***** válasza:
52%
Énsosem vártam el egy lánytól, hogy akarja, hogy seggbedugjam, igazábó nem is szeretem mert nagy méretem van és fölösleges szenvedni. Na de az orál az alapműveltség.
2019. jan. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!