Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » (Itt gyakorin főleg) Miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Itt gyakorin főleg) Miért támadják folyton az olyan nőket akik szexuálisan vonzónak találnak csak, vagy együtt vannak egy fekete pasival?

Figyelt kérdés
Mielőtt írná valaki, nem vagyok fekete, semmi ilyesmi, csak nem tudom ezt megérteni. :D Írják itt a pasik hogy latin, ázsiai csajszik így meg úgy, de ha egy lánynak bejön egy fekete vagy félvér akkor már rögtön "könnyűvérű", meg biztos nemibeteg a pasi? 😂 Úgy írnak róluk mintha nem is emberek lennének, pedig úgy tudom 2019-et írunk, nem menő már ez a szintű gyökérséggel kevert rasszizmus...

2019. jan. 13. 12:41
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja, és nem is volt soha kapcsolatom velük, szóval nem sérődöttségből írtam ki. :)
2019. jan. 13. 12:43
 2/14 anonim ***** válasza:
42%
Mert rasszista a magyar nép és egy fekete embert nem tartanak embernek hanem valami más fajnak az álatokkal egyenlőknek. Szerencsére nekem vannak fekete barátaim. (Csak barát), de mit meg nem adnék egyszer egy jó nagy és vastag feket farokért. (Bocsi nem akartam túl perzerz lenni)
2019. jan. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Gondolom, mert szeretnek ítélkezni.
2019. jan. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 alonelyman ***** válasza:
28%
Gondolom mert más fajta és nem összevaló a 2 Isten azért rakta a különböző embereket más földrészre és nem egyre mert külön faj emberen belül nem kell keveredniük. Jegesmedve sem megy le kárpátokba barna medvével szexelni.
2019. jan. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#4 A magyar is elég "keveredett nép", ezt tudod ugye?
2019. jan. 13. 13:22
 6/14 anonim ***** válasza:
42%

A magyar soha nem volt keveredett nép.

Csak aki hülye történelemből, és visszaböfögi az “iskolában” tanított huggyal/szarral kevert okádékot, az annyit is tud saját magáról, akkor annak olyan is az országá.

Vedd el a múltját és nem lesz se jelene se jövője. Csak lesz egy hülye hánykolódó birka.


Amúgy senki nem mondta hogy fekával nem lehet dugni.

Csak szaporodni... akkor ezzel az erővel lemehet akárki borsodba is.

2019. jan. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
2019-et írunk. Már rég nem “menő” ezt a rasszista marhaság szöveget nyomatni, csak ahhoz is hülyék vagytok hogy azt felfogjátok hogy a “saját” országotokban ezredrangúvá lettetek. Bizon’ ám :-)
2019. jan. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%

Utolsó miéért ne lehetne feketével szaporodni?

Na mind1


De ti férfiak nyugodtan írhatjátok h jajj de megsúgnátok egy fekete nőt vagy félévért.

Nektek lehet ? Csesszétek meg

2019. jan. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Felhő, neked félcigányként mindegy hogy szaporodsz-e velük vagy sem. Hót’mindegy:)
2019. jan. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%
Itt osztod az észet hogy neked nagy méret nem kell. Most meg beállsz ide? A hét minden napján itt vagy. Reggeltől reggelig, miből élsz meg? Mert mindenkinek azt mondod gyereked van. Akkor el is tartod valamiből nem? Csak mert sok időd van novellákat meg eposzokat írni a hozzászólásokba....
2019. jan. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!