Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » (Itt gyakorin főleg) Miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Itt gyakorin főleg) Miért támadják folyton az olyan nőket akik szexuálisan vonzónak találnak csak, vagy együtt vannak egy fekete pasival?

Figyelt kérdés
Mielőtt írná valaki, nem vagyok fekete, semmi ilyesmi, csak nem tudom ezt megérteni. :D Írják itt a pasik hogy latin, ázsiai csajszik így meg úgy, de ha egy lánynak bejön egy fekete vagy félvér akkor már rögtön "könnyűvérű", meg biztos nemibeteg a pasi? 😂 Úgy írnak róluk mintha nem is emberek lennének, pedig úgy tudom 2019-et írunk, nem menő már ez a szintű gyökérséggel kevert rasszizmus...

2019. jan. 13. 12:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

egészségtelen rasszizmusból. idegen-érzésből. talán figyel a sztereotípia is, hogy a fekete bőrű fiúknak biztos nagyobb a ...., és gondolom ebből is adódhat féltékenység, mely átfordul rasszista megnyilvánulásokba. (pedig ez tényleg lehetséges, hogy sztereotípia, szerintem a rassz nem határoz meg alapvetően semmilyen méretbeli különbséget)

és még mindig ott a kőkorszaki világszemlélet: ha egy nő kijelenti a szexuális vágyait, akkor könnyűvérű, ha egy férfi teszi ezt vagy akár henceg az egyéjjeleseivel vagy akár a különböző rasszú partnereivel, akkor ő a csúcsfej, a király srác, akinek mindenki megvolt, és éljenzik, mert ez vagánynak számít. nőknél meg szégyellni valónak... ez a baj.

2019. jan. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A pozitív diszkrimináció ami jelen van. Na az a rasszizmus. Nincstelenek lettetek. GÓJOK VAGYTOK = ÁLLAT.
2019. jan. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Most különösen aktuális lehet ilyenekből válogatni. A migránsok örülnének neki.

Érdekes ezt itt rasszizmusnak nevezik.

De ki kell menni valamelyik afrikai országba és megpróbálni nem hozzájuk idomulni. Na ez nem rasszizmus lesz, hanem egyenesen elvágják a torkát.

2019. jan. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A legtöbb egresszív támadást, gyilkosságot feketék követik el az USA-ban, úgy hogy ők csak a lakosság 30%-át alkotják..

Az meg, hogy egyes nők négerrel fekszenek össze, szimplán hidegen hagy, mindenki azt csinál a saját életével amit akar. Én nem jönnék össze ilyen nővel..

2019. jan. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!