Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az, hogy a férfiak többsége 2...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az, hogy a férfiak többsége 2 perc alatt elmegy, a nőknek pedig kell vagy 15 perc, evolúciósan bizonyítja többférfjűség hasznosságát?

Figyelt kérdés
A férfi pénisz alak is evolúciósan alátámasztja azt, hogy az ősidőkben több partnerrel rendelkeznek a nők.
2019. jan. 14. 18:11
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Én csak a tudományos álláspontot képviselem. Nem az én dolgom, hogy bizonyítsam, hanem nektek kell megcáfolnotok.

Itt a BBC összefoglalója a témában:

[link]

2019. jan. 14. 19:15
 22/30 anonim ***** válasza:
Okés értem, hogy mit szeretnél: legalább 7-8 pasit, akik gyorsan végigdugnak egymás után ...nincs ezzel semmi gond, hátha itt is össze tudod verbuválni a focicsapatot, akik aztán kapura rúghatnak nálad 😁
2019. jan. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
48%

Ha 1 férfi 10 nőt kúr, akkor mind a 10-től lehet gyereke egyszerre.


Ha 1 nő 10 férfival kúr, akkor is csak egyszerre 1 férfitól fog teherbe esni.

2019. jan. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Az evolúció a minőségről szól, nem a mennyiségről. Az, hogy a nő több partnerrel van egyszerre, az biztosítja, hogy a legrátermedtebb egyén spermájából legyen utód.
2019. jan. 14. 20:17
 25/30 anonim ***** válasza:
A minőségről ÉS a mennyiségről is szól. Hiába életképes egy faj, ha nem szaporodik.
2019. jan. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

Minőségi módnál miért is nem szaporodik a faj?


Ha az összes férfi felcsinál minden nőt, akkor ennek csak az lesz a végeredménye, hogy a selejt gének is továbböröklődnek, semmi evolúciós haszna sincs a poligámiának.

Lehet egy köztes mód is, amikor mindenki szexel mindenkivel, de ezt mára már lehetetlen megvalósítani, mert mindenki válogat.

2019. jan. 14. 20:22
 27/30 anonim ***** válasza:

Már a közüsülés alatt, az ejakuáció alatt megtermékenyűlhet a nőstény.

Ha meg egyszer beleélveztek, akkor azt lapátolhatja a farkával egy hód is, sz@rt sem ér. Vagy megtermékenyűl, vagy nem, de a lapátolásnak egyikhez sem lesz köze.

2019. jan. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Már a közüsülés alatt, az ejakuáció előtt megtermékenyűlhet a nőstény. *

(előváladék)

2019. jan. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
A megtermékenyülés napokig tart. A linkelt cikk szerint akár 90%-át ki lehet "lapátolni".
2019. jan. 14. 22:50
 30/30 anonim ***** válasza:

Szerintem nyilvánvaló, hogy mindig több partnerrel rendelkeztek, max nem beszéltek róla, mert akkoriban a férfi egóját jobban sértette, ezért tabu téma volt. A nők meg megoldották ügyesen.


Normál esetben, ha olyanok állnak össze, akiknek ez rendben, az nem értem, hogy miért zavarna másokat. De ahm...végülis most abban a korban élünk, ahol meg szeretjük mondani, hogy hogyan éljen a másik ember.

2019. jan. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!