Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szerintetek a strapon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek a strapon szex (pasival) inkább a fiatalabb vagy az érettebb nőknek jön be inkább?

Figyelt kérdés

2019. jan. 10. 08:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkabb azon mulik mennyire perverz.

31 f

2019. jan. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%
A szememben nem férfi aki seggbedugatja magát. 40/N
2019. jan. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
4%

Szerintem mindkét korosztályban vannak, akiknek ez a perverzitásuk, de talán a fiatalabbaknál nagyobb divat lett most. Vagy csak többet beszélnek róla.

Egyébként nekem egyáltalán nem izgató, hogy a pasimat seggberakjam egy műfaxxal. Az más, hogy ha arra vágyna hogy kipróbáljuk a prosztata izgatást ujjal, megtenném, de onnantól nem lenne férni, hogy én dugom meg őt.

25N

2019. jan. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

idősebb, ez ilyen általános meglátás


fiatalok tapasztalatlanok, nekik minden "új", még minden érdekes, szépen sorban haladnak és kipróbálják a kalandos fantáziákat


idősebbek tapasztaltabbak, több ezer szexen túl vannak, már nem lehet levenni a lábukról őket közhelyekkel, tudják mit akarnak, nekik már lehet meg sem kottyan egy különleges kaland, amitől még a fiatal még fél. Ők sokkal jobban nyitottak új dolgokra, kivéve ha már annyira elment a szextől a kedvük, hogy a hátuk közepére sem kívánják már

2019. jan. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

sztem változó, nekem pl. nem jön be, de sztem túlzás azt állítani, hogy utána már nem lesz férfi a szememben. a szerepjáték és a szerepcsere amúgy egy izgalmas és érdekes dolog, egyébként pszichológiailag is, hogy mit él meg ilyenkor a két fél.

ha egy férfi kiváncsi erre az oldalára attól még nem lesz férfiatlan sztem. mint ahogy sok nő van aki férfias dolgokat csinál de ugyanolyan nőies marad. sztem ez múlik az érettségen meg egy alap intelligencián is sztem, h kinél milyen sztereotípiák, tabuk, beidegződések vannak. mert van aki szerint már az se férfi aki kicsit jobban ad magára kinézet terén, sokunknak meg ez alap.

2019. jan. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
Nekem például bejön. 21/L
2019. jan. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk bejön. F66/N62
2019. okt. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejön! 49 bi csajszi
2022. máj. 14. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!