Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha 7ből 6 napot együtt töltötö...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 7ből 6 napot együtt töltötök a barátnőtökkel akkor azon az egy külön töltött napon miért maszturbáltok?

Figyelt kérdés

Nem rosszindulatú kérdés, tényleg érdekel. 3 hónapja vagyunk együtt, 5 éves barátság van mögöttünk. Heti 1 napot/éjszakát töltünk külön, a többit vagy nála, vagy nálam vagyunk.

Napi 1x minimum, de általában 2x szexelünk. Ha menstruálok akkor is.

Múltkor beszélgettünk és rákérdeztem, hogy szokott-e még maszturbálni így, hogy kb 0-24 együtt vagyunk, azt mondta azon az egy napon amikor nem vagyok vele, akkor igen.

Tényleg nem zavar, csak érdekel, hogy fiúk ti miért maszturbáltok akkoris, ha rendszeresen szexeltek?


Én 20L, ő 21F


2019. jan. 15. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lany vagyok, es parkapcsolatban meg en is maszturbalok, ha extra torodesre,boldogsagra, stresszoldasra vagyom.

Vagy akkor, ha csak jol esne egy orgazmus, de szexelni nincs kedvem/turelmem.


Az onkielegites tok normalis, egeszseges dolog.

Semmi rosszat nem jelent a kapcsolatea nezve.


Szoval, valoszinuleg azert csinalja, mert szimplan jol esik neki :)

2019. jan. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

...mivel az egy teljesen más jellegű élvezet? ...mivel az egy kicsit felszabadultabb, "magára is figyelhet végre" élmény, a szokásos "alárendelve a te élvezetednek" helyett?


Talán ilyesmik...?

2019. jan. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért ne?

Például edzésben maradunk :D

2019. jan. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#2-es, nem rosszindulatú volt a kérdésem, csak érdeklődési szándékkal írtam, ezért kérlek te se így válaszolj. Szexben sosincs alárendelve az én élvezetemnek, a legrosszabb, legfáradtabb napjaimon is az az első gondolatom hogy neki jó legyen és maximálisan kielégüljön.
2019. jan. 15. 22:47
 5/6 anonim ***** válasza:

#4


Bocs, csak sokan kezelik "ördögtől valónak" ezt az egészet...


...akkor vajon te vagy ő nem élvezitek igazán? Az egyik fél mindig rosszul jár (általában a nő, de nem mindig)

2019. jan. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mert ha állandóan van szex az életben, akkor az ember kívánja. Ha minden nap iszol kávét, akkor nehéz kihagyni 1 napot koffein nélkül. Ha minden reggel megeszel egy darab csokit, akkor vasárnap élsz-halsz egy kockacukorért
2019. jan. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!