Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak nektek az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak nektek az ilyen együtt töltött nap a barátnőtökkel tetszene?

Figyelt kérdés

Ha a barátnőd elvinne éjszaka egy tóhoz. És ott szeretne veled beszélgetni, kaját vinnétek és egy pokrócon ücsörögnétek, néznétek a holdat, a tavat. Aztán egy ajándékot adna neked. Egy "listát" amiben pontokba foglalta, hogy mik azok a tulajdonságok amiket szeret benned és utána átölelne szorosan aztán megcsókolna.


Ez tetszene? Vagy valami több kéne ahoz, hogy jól érezd magad a pároddal?

Az ajándék ötlet nem lenne rossz? Mivel lehetne még feldobni egy ilyen romantikus estét?


Csak ötleteket gyűjtök. Nincsen barátom és nem is mostanában lesz szerintem:)



2016. dec. 18. 20:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
38%
Mondjuk a csok utan lehetne szex. Ja es a lista nem hiszem, hogy jo otlet. En legalabbis zavarban lennek tole, es fusztralna.
2016. dec. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Heart of Darkness ***** válasza:
83%
Nekem ez amit leírtál nagyon tetszene és lehet meg is hatódnék feltéve, hogy nem téli időszakban szeretnél éjszaka a tóparton üldögélni.
2016. dec. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Nem, nem télen:))
2016. dec. 18. 20:56
 4/27 Someone Alone ***** válasza:
58%
Nekem tetszene.
2016. dec. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
8%

Most ezt elképzeltem xd

Boldog karácsonyt szivem, tessék az ajándékod!

Lista:

Utálom:

-hogy nem jársz edzeni

-nem vagy elég romantikus

-nem vagy elég izmos

-megnézel más nőket stb xd

Te örűlnél ha a párod el vinne fagyoskodni hogy a kezedbe nyomjon egy papírfecnit amire rá van irva hogy mit utál benned és persze jó lenne ha változtatnál rajta? Na szerintem végig lennél sértve ha pl oda írná hogy utálom hogy kicsi a melled, hogy nem tudsz főzni, hogy sértődékeny vagy stb asszem érthetőre irtam hogy ez miért lenne rosz ötlet. Inkább menyetek egy meleg helyre bujjatok össze, főzd meg a kedvenc ételét és egy jó film melett (ne a saját ízlésednek megfelelőt válassz) kajáljatok meg. Vegyél neki valami apróságot pl: a hobbiával kapcsolatban.

2016. dec. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
36%

Bejönne, de a lista nem kell.

Nyilván ha ott van velem, és leszervezte ezt az egészet akkor nem azért mert utál :)

Átölelés és a csók jöhet :)

2016. dec. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
50%
Ki ne örülne egy romantikus barátnőnek? :) Nagyon tetszene, kitűnő ötlet és nem, nem vagyok finnyás, hogy fázzak, hisz, lenne aki fűtene...:D Nem kell semmi extra, elég a jelenléte a másiknak.
2016. dec. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
75%

5 ös te tudsz olvasni?

Azt írja amiket szeret benne.....

2016. dec. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
16%
Így szex nélkül inkább tűnik olyan ajándéknak, aminek egy nő örülne.
2016. dec. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
85%
A lista kicsit sok szerintem, de a többi elég jó. Ha egyszer lesz valakid irigylésre méltó helyzetben lesz :). Hajrá. Miért nem lesz mostanában?
2016. dec. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!