Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30 év körül normális dolog a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 év körül normális dolog a libidó csökkenés?

Figyelt kérdés

Tizenévesen naponta 3-5-ször is végeztem önkielégítést illetve közösélüst.

Most meg napi 3 a max. a min. pedig 3-5 naponta 1-szer. Ez a mértékű változás normális?



2019. jan. 16. 17:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
Ez nem normális dolog.A napi 5-6-nak most is meg kellene lenni.
2019. jan. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Jézus, miért ne lenne normális? Tinikorodban elhasználtál 20 évnyi készletet 🤣🤣🤣

Egyébként viccen kívül, ne aggódj, nincs bajod.

2019. jan. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
Nem.
2019. jan. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Én is így vagyok vele. Mostanában heti egy önkielégitéssel is elvagyok, főleg, hogy ez év elején elkezdtem edzésre is járni újra. Azóta még kevésbé kívánom, pedig járnak nagyon csinos lányok is, de valahogy nem mozgatják meg a fantáziámat. Edzés után pl. nem is tudnék önkielégiteni, mert akkor kb. fel se áll.


31/F

2019. ápr. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
U.I.: Az edzésről eleve azt mondták, hogy erősrn csökkenti a libidót. De valami mozgás kell ülőmunka mellett.
2019. ápr. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

December 30-án leszoktam a maszturbálásról, de már korábban is próbálkoztam vele. Akkor 3 hétig bírtam, abbahagytam. Eltelt egy év, és sikerült, most már kibírom. Nem tudom, hogy akkor csak kevésbé voltam kitartó, vagy 1 év alatt is ennyi változás történt. De a reggeli merevedések, a kívánalom most is megvan, szóval alapvetően nem féltem magam, ha újra használni kellene, de végre már nőben.

28F

2019. ápr. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon sok mindenen múlik nem, csak az életkoron...

Hogy vagy fizikailag, mennyit edzel? Edzel-e egyáltalán? Mennyire vagy stresszes? Mennyire vagy fáradt? Milyen a környezeted? Millió és egy dolog... Azt vizsgáld meg, hogy mi változod a korodon kívül azóta és meg lesz a megoldás!

2019. ápr. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, elírtam, BOCSI *változoTT
2019. ápr. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
5ös. Hogy írhatsz ekkora hülyeséget? Ez pont fordítva van.
2019. máj. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Van, aki meg évekig nem jut hozzá, nem hogy "csak" naponta 3-szor....idióta.
2019. máj. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!